RankingKont - logo serwisu

"Korzyści dla Ciebie" - zyskaj 200 zł i 2,5% na Koncie Oszczędnościowym

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
promocja Korzyści dla Ciebie 3
21 lipca 2020
Kolejna, trzecia już, edycja promocji "Korzyści dla Ciebie", to szansa, aby zyskać 200 zł. Dodatkowo skorzystaj z promocyjnego oprocentowania 2,5% na koncie oszczędnościowym.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.04.2018 r.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.08.2020
warunki promocji
Warunki promocji

W tej promocji premię możesz zyskać za 3 różne aktywności. Należą do nich: premia za przeniesienie konta, premia za płatności mobilne i kartą, premia za korzystanie z usługi CAsaver (automatyczne oszczędzanie). Ty wybierasz, którą premię będzie Ci uzyskać najłatwiej (możesz wybrać tylko jedną premię). Możliwy zysk wynosi 200 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo zyskaj 2,5% na koncie oszczędnościowym.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

promocja Korzyści dla Ciebie 3

Wybierz najlepszą premię dla siebie i zyskaj 200 zł

Konto "korzystne pod każdym kątem", to hasło, które znajdziemy na stronie akcji promocyjnej banku Credit Agricole w nowej promocji Konta Dla Ciebie. Trzeba przyznać, że jest ono nie mniej ciekawe, niż sama oferta promocyjna.

Tę promocję wyróżnia możliwość wyboru jednego z trzech rodzajów premii. W każdym przypadku możemy nagrodę takiej samej wartości - 200 zł - jednak każda z trzech premii do wyboru, ma do spełnienia inne warunki. To uczestnik promocji wybiera wariant, który mu najbardziej odpowiada. Wybać można tylko jedną premię. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie promocyjnej dołączonej do Konta dla Ciebie w Credit Agricole. 

Warunki uczestnictwa w promocji

Zdefiniowany przez bank Credit Agricole okres karencji w tej promocji rozpoczyna się 1 kwietnia 2018 roku, co znaczy że jeśli posiadałaś konto w banku w tym czasie, wtedy nie możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej. Wykluczone są również osoby, które korzystały z promocji, polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku. W tym drugim przypadku nie ma zdefiniowanego okresu czasu, zatem chodzi o dowolny moment w przeszłości.

Konto w promocji można otworzyć do 31 sierpnia 2020 roku. Tutaj bank daje sporo możliwości, bo konto można otworzyć zarówno online, jak również w placówce, a nawet w trakcie wydarzeń organizowanych przez Credit Agricole poza placówkami Banku.

Warunki przystąpienia do promocji określone w regulaminie to:

 • podpisanie umowy konta,
 • przystąpienie do akcji specjalnej i wybór jednej z trzech premii,
 • zapewnienie wpływu na konto przez okres wymagany do uzyskania premii,
 • spełnienie pozostałych warunków.

Jak chodzi o trzy rodzaje premii, należy wiedzieć, że otwierając konto w aplikacji mobilnej można skorzystać z jednej z dwóch premii: premia za płatności mobilne i płatności kartą oraz premia za CAsaver; natomiast w przypadku otwarcia konta w inny sposób mamy do wyboru wszystkie trzy premie.

Trzy warianty premii. Na początek 200 zł za przeniesienie konta

W tej promocji są do wyboru 3 warianty premii, zacznijmy od pierwszej z nich czyli 200 zł za przeniesienie konta. Poniżej znajdziesz informacje punkt po punkcie, co należy zrobić, aby zyskać premię jeśli zdecydujesz się wybrać ten wariant.

 1. Złóż podpisane przez siebie upoważnienie dla banku oraz wniosek o przeniesienie konta. Należy to zrobić nie później niż w ciągu 7 dni od dnia, gdy podpiszesz umowę o konto. Wszystkie dane, które powinny znaleźć się w upoważnieniu, znajdziesz w regulaminie promocji (punkt 6, podpunkt 2).
 2. Warunkiem uzyskania tej premii jest również spełnienie warunków aktywności. W tym przypadku możesz zyskać 100 lub 200 zł:
  - premię 100 zł zyskasz, jeśli zapewnisz wpływy na kwotę co najmniej 1000 zł miesięcznie, przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe;
  - premię 200 zł zyskasz,jeśli zapenwisz wpływy na kwotę co najmniej 3000 zł miesięcznie, przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe.

Premia zostanie przesłana na konto nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego po tym, gdy zapewnisz trzeci miesięczny wpływ na konto.

Jeśli np. konto otworzysz w 20 lipca, a pierwszy wpływ zapewnisz w 20 sierpnia, a kolejne wpływy będą 20 września i 20 października, to premię otrzymasz najpóźniej do 30 listopada 2020 roku.

Uwaga, ten wariant premii nie jest dostępny dla osób otwierających konto w aplikacji mobilnej.

Drugi wariant: 200 zł za płatności mobilne oraz płatności kartą

Drugim wariantem jest premia za płatności mobilne. Pamiętaj, że są to warianty albo-albo - możesz wybrać jeden z trzech wariantów, nie wszystkie trzy.

Jeśli wybierzesz ten wariant, na początku dodaj kartę do wybranego portfela cyfrowego - to może być Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay. Istnieje też możliwość płatności usługą BLIK. Premie otrzymasz też zwykłe płatności kartą - tradycyjne lub przez internet.

Tę premię będziesz otrzymywać przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych, od dnia kiedy przystąpiłeś do akcji specjalnej.

Warunki uzyskania tej premii to:

 • dokonanie co najmniej 3 płatności mobilnych lub kartą w miesiącu,
 • zapewnienie wpływów na konto, na kwotę co najmniej 1000 zł.

Wartość premii wynosi 5% od płatności mobilnych i 2% od płatności kartą, ale nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie oraz maksymalnie 200 zł w całym okresie promocyjnym. Jeśli nie spełnisz warunku w którymś z miesięcy, to dalej możesz korzystać z tej promocji w miesiącu kolejnym. W tym przypadku premia zostanie naliczona do końca miesiąca kalendarzowego, po miesiącu, gdy spełnisz warunki jej otrzymania.

Trzeci wariant: 200 zł premii za korzystanie z CAsaver

CAsaver to system automatycznego oszczędzania, korzystając z którego otrzymasz kwotę w formie zaokrąglenia. Jeśli np. wybierzesz zaokrąglenie do pełnych 10 złotych, a dokonasz płatności na kwotę 45 zł, to wtedy na Twój rachunek oszczędnościowy trafi automatycznie 5 zł (CASaver zaokrągli kwotę transakcji do pełnych 10 zł, a resztę przeleje na Twoje konto oszczędnościowe).

W tym wariancie bank przyzna premię wartości 50% zaokrągleń, przekazanych na Twój Rachunek Oszczędzam przez usługę CAsaver, ale - podobnie jak w przypadku płatności mobilnych - nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie i nie więcej niż 200 zł w całym okresie promocji.

Warunkiem uzyskania tej premii jest spełnienie warunków aktywności w każdym miesiącu objętym promocją:

 • zapewnij wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł,
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta, w kwocie co najmniej 200 zł w miesiącu.

Podsumowanie promocji

Który wariant wybierasz? Ja mam już swój typ. Jednak ta promocja polega właśnie na tym, że to Klient może wybrać ofertę, która mu najbardziej odpowiada. Jest więc spore prawdopodobieństwo, że Twój typ będzie inny niż mój. Wybierz rozwiązanie, które Ci najbardziej odpowiada.

Dodatkową nagrodą w ramach tej oferty promocyjnej jest bonusowe oprocentowanie wysokości 2,5%, które możesz zyskać z Rachunkiem Oszczędzam.

Oprocentowanie obowiązuje:

 • przez okres 3 miesięcy od otwarcia konta,
 • dla środków do 20 000 zł,
 • na Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek.

Jest to aktualnie jedno z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych.

Jak chodzi o Konto dla Ciebie oferowane w ramach promocji, to jest to warunkowo darmowy rachunek bankowy, a opłaty unikniesz zapewniając wpływy na konto w kwocie 1000 zł w miesiącu i dokonując jednej transakcji bezgotówkowej. I choć nie jest to oferta najwyżej oceniona w aktualnym rankingu kont osobistych, to z pewnością promocja dołączona do tego rachunku pozytywnie wpłynie na jego ocenę oraz odbiór przez osoby korzystające z konta.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram