RankingKont - logo serwisu

I możesz więcej - zyskaj nawet 140 zł

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
i możesz więcej - promocja dla Studentów
6 lipca 2020
"I możesz więcej" to druga edycja promocji dla osób w wieku 18-24 lat, w której można zyskać do 140 zł.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
140 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2017
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.11.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto do 30.11.2020 r., spełnij 3 warunki promocji: zapłać min. 3 razy telefonem, wykonaj min. 3 przelewy na numer telefonu i posiadaj przynajmniej jeden aktywny cel oszczędnościowy. Możesz otrzymać 140 zł premii - po 20 zł za spełnienie każdego z trzech warunków i 80 zł bonusu za spełnienie wszystkich warunków.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja dla osób w wieku 18-24 lata.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

i możesz więcej - promocja dla Studentów

Zyskaj do 140 zł w promocji mBanku

"I możesz więcej" to druga edycja promocji mBanku dla osób młodych - w wieku 18-24 lata - w której tym razem można zyskać do 140 zł. Dobra wiadomość jest taka, że premię można otrzymać szybko, bo już w niespełna 3 miesiące od otwarcia nowego konta. Z drugiej strony będzie to wymagało od Ciebie aktywności na rachunku. Chcesz wiedzieć, co zrobić aby zyskać nagrodę w tej promocji? Sprawdź dalszą część tego opisu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Ta oferta promocyjna przeznaczona jest dla osób młodych, które ukończyły 18 lat, z kolei górna granica wieku w tym przypadku wynosi 24 lata. Należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Okres karencji w tej promocji rozpoczyna się od 01.01.2017 r., co znaczy że jeśli od 1 stycznia 2017 posiadałeś lub posiadałaś konto w mBanku, wtedy Twój udział w tej promocji jest niestety niemożliwy. W promocji nie można wziąć udziału, zakładając rachunek wspólny.

Warunki aktywności, czyli jak zyskać 140 zł

Nagroda w tej promocji jest podzielona na kilka części, a za spełnienie cząstkowych warunków otrzymasz premię od 20 do 80 zł. Łącznie nagroda w tej promocji to nawet 140 zł. Czas na spełnienie warunków w tej promocji masz do końca drugiego miesiąca, po otwarciu konta.

To znaczy, że jeśli przykładowo otworzysz konto w promocji w sierpniu (miesiąc 0), wtedy warunki aktywności należy spełnić do końca września (miesiąc 1). Z kolei premię za spełnienie warunków otrzymasz w drugim miesiącu po otwarciu konta, w tym przypadku byłby to październik (miesiąc 2). 

Jakie warunki należy spełniać w miesiącach 0-1, aby zyskać premię? Znajdziesz je poniżej:

  • Dokonaj minimum 3 płatności telefonem - 20 zł premii.
    Są to płatności w punktach handlowo-usługowych i przez internet wykonane z wykorzystaniem Google Pay lub Apple Pay, do których została dodana karta, wydana do konta promocyjnego.

  • Dokonaj minimum 3 przelewy na numer telefonu - 20 zł premii.
    Jest to przelew wykonany w aplikacji mobilnej, na dowolny numer telefonu odbiorcy, zarejestrowany w usłudze BLIK.

  • Posiadaj aktywny cel oszczędnościowy - 20 zł premii.
    Premia za aktywny cel oszczędnościowy to premia za rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca po miesiącu otwarcia konta promocyjnego (miesiąc 1), wynosi przynajmniej 20 zł.

  • Premia za spełnienie wszystkich trzech powyższych warunków - 80 zł.
wskazówka - ikona
Wskazówka dla Ciebie

Najwyższa cząstkowa premia w tej promocji - 80 zł - jest przyznawana jako nagroda za spełnienie wszystkich warunków. Biorąc udział w tej promocji, upewnij się, że spełnisz wszystkie warunki. W innym przypadku zyskasz maksymalnie 40 zł. W rzeczywistości nagroda w tej promocji to 20 zł lub 40 zł lub 140 zł.

Atrakcyjna premia, ale uzyskanie jej wymaga aktywności

W tej promocji możesz zyskać 140 zł i to naprawdę szybko, bo premię otrzymasz już w drugim pełnym miesiącu, po miesiącu otwarcia konta. Oczywiście jeśli wcześniej spełnisz warunki tej promocji. A warunki mogą stanowić niemałe wyzwanie, bo należy do nich dokonywanie płatności telefonem, przelewów na numer telefonu oraz posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego. Jeśli więc chcesz wykorzystać promocję do maksimum, upewnij się że będziesz aktywnie korzystać z konta bankowego oferowanego w ramach tej promocji. Promocja jest przeznaczona dla osób w wieku 18-24 lata.

O koncie w promocji

Z kolei konto bankowe, które jest oferowane w tej promocji - eKonto Możliwości - to rachunek dla osób młodych, który wyróżnia bezwarunkowy brak opłat. Korzystając z tego konta nie zapłacisz za prowadzenie rachunku, za kartę płatniczą ani za bankomaty w kraju. Kolejnym plusem jest najwyższa jakość bankowości elektronicznej oferowanej do rachunku. Na dzień publikacji tego wpisu, eKonto Możliwości to lider w rankingu kont dla studentów.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram