RankingKont - logo serwisu

Promocje w PKO BP

Na tej stronie znajdziesz aktualne promocje od PKO BP. Sprawdź dostępne oferty promocyjne w kategorii kont osobistych oraz kont dla młodych.

PKO BP jest instytucją, która prezentuje kreatywne podejście do różnego rodzaju ofert promocyjnych. PKO umożliwia skorzystanie z dobrze znanych klientom premii pieniężnych za założenie konta, jednak premia za otwarcie rachunku nie jest dominującą ofertą w przypadku tego banku. Klienci często mogą zyskać dostęp do niestandardowej oferty promocyjnej, a nagrodami jest np. możliwość korzystania z bezpłatnych porad lekarskich (telemedycyna) przez okres obowiązywania w promocji.

ikona - konto osobiste w promocji

Promocje kont bankowych PKO BP

Otwierasz konto w PKO BP? Sprawdź te artykuły

Planujesz założyć konto w PKO BP? Zapoznaj się z artykułami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Poznaj najlepsze sposoby na zdalne zakładanie konta (bez wychodzenia z domu) oraz dowiedz się jak PKO BP wypada na tle innych banków.
w jakim banku założyć konto - obrazek
Gdzie najlepiej założyć konto?
Konto w banku PKO BP - czy to najlepsze rozwiązanie? Sprawdź na co zwrócić uwagę przy wyborze konta. Zobacz co wyróżnia ofertę innych banków. 
Przeczytaj artykuł
Jak założyć konto bez kuriera?
Załóż konto w 100% online. Bez spotkania z kurierem i bez zbędnych formalności. W tym poradniku poznasz sposoby na zakładanie rachunku bankowego bez kuriera.
Przeczytaj poradnik
Który bank jest najlepszy?
Czy PKO BP posiada najlepszą ofertę? Co do zaoferowania mają inne banki? Przyjrzeliśmy się z bliska ofercie 9 banków - co odpowiada Ci najbardziej?
Przeczytaj artykuł
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram