RankingKont - logo serwisu

Promocje w mBanku

Aktualne promocje MBanku

Na tej stronie znajdziesz aktualne promocje mBanku. Sprawdź dostępność premii za założenie konta osobistego, konta dla młodych lub konta firmowego. Wybierz ofertę dla siebie i zyskaj przy założeniu nowego konta w mBanku.

ikona - konto osobiste w promocji

Promocja konta osobistego w mBanku

promocja mBanku
konto osobiste
Możesz zyskać:
520 zł

Promocja Konta Osobistego w mBanku - Zyskaj 520 zł Premii

Zyskaj 520 złotych premii i 6.5% na rachunku do regularnego oszczędzania.
ikona - konto firmowe w promocji

Promocja konta firmowego w mBanku

promocja mBanku
Konto firmowe
Możesz zyskać:
350 zł

Promocja Konta Firmowego w mBanku - Zyskaj 350 zł

Zyskaj 350 zł na koncie firmowym od mBanku, spełniając proste warunki promocji, a dodatkowo uniknij opłat przez 2 lata.
ikona - konto dla studentów w promocji

Promocja konta dla młodych w mBanku

Wybierz, jakie promocje Cię interesują

Promocje kont osobistych w mBanku

Interesuje cię premia za założenie konta w mBank? Wybierz flagowe eKonto osobiste i zyskaj premię na start. Dla klientów premium mBank przygotował specjalną ofertę promocyjną: mKonto Intensive.

Promocje kont firmowych w mBanku

Prowadzisz firmę? A może dopiero planujesz założenie własnej działalności gospodarczej? Sprawdź ofertę, którą mBank przygotował dla przedsiębiorców i zyskaj premię z nowym kontem dla Twojej firmy.

Promocje dla młodych w mBanku

Jesteś osobą, która nie ukończyła 24 roku życia? Jeśli tak, sprawdź specjalną ofertę dla młodych. Wybierz konto bankowe bez opłat, a dodatkowo zyskaj premię przy spełnieniu prostych warunków aktywności.

Tutaj znajdziesz aktualne oferty promocyjne mBanku. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami i przejdź do banku, żeby otworzyć konto z premią.

Otwierasz konto w mBanku? Sprawdź te artykuły

Zakładasz konto w mBanku? Zapoznaj zapoznaj się z zestawem rekomendowanych artykułów. Dowiedz się jak otworzyć konto w mBanku, jak można założyć konto bez kuriera i sprawdź porównanie: mBank vs. inne banki.
jak założyć konto w mBanku - instrukcja - obrazek
Jak założyć konto w mBanku?
Jak, krok po kroku, założyć konto w mBanku? Zobacz instrukcję zakładania rachunku online i dowiedz się jak sprawnie przejść przez formularz zakładania konta w mBanku.
Przeczytaj poradnik
Jak założyć konto bez kuriera?
Konto online, aktywne w ciągu kilkunastu minut, bez podpisywania umowy z kurierem? To możliwe. Dowiedz się, jak założyć konto bez wychodzenia z domu i bez kuriera.
Przeczytaj poradnik
W jakim banku najlepiej założyć konto?
Czy na pewno mBank? Co do zaoferowania mają konkurencyjne banki? Jak mBank wypada na tle konkurencji? Sprawdź porównanie najlepszych ofert dla klientów indywidulanych.
Przeczytaj artykuł
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram