logo RankingKont.pl

mBank - promocje

aktualne promocje mbanku za założenie konta

Na tej stronie znajdziesz aktualne promocje mBanku. Sprawdź dostępność premii za założenie konta osobistego, konta dla młodych lub konta firmowego. Wybierz ofertę dla siebie i zyskaj przy założeniu nowego konta w mBanku.

Tutaj znajdziesz listę ofert i najważniejsze informacje na temat promocji. Szczegóły poznasz po przejściu na stronę banku.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste mBank promocja

promocja mBanku
konto osobiste
Możliwy zysk:
300 zł

Zyskaj 300 zł z kontem osobistym w mBanku!

Zyskaj 300 zł z warunkowo darmowym kontem od mBanku. 200 zł premii otrzymasz za aktywność, a dodatkowo: 50 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód oraz 50 zł za otwarcie konta dla dziecka.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe mBank promocja

promocja mBanku
konto firmowe
Możliwy zysk:
350 zł

Załóż firmę z mBankiem i zyskaj do 350 zł premii

Promocja dla osób, które nie posiadają własnej firmy. Jeśli zdecydujesz się założyć firmę przez stronę mBanku, wtedy możesz zyskać nawet 350 złotych premii. Warunkiem uzyskania nagrody jest dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł w ciągu 30 dni od zawarcia umowy.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji
ikona - konto dla studentów w promocji

Konto dla młodych mBank promocja

promocja mBanku
konto dla młodych
Możliwy zysk:
200 zł

Zyskaj do 200 zł z eKontem Możliwości w mBanku

Zyskaj 150 złotych za spełnienie warunków aktywności. Premię otrzymasz: za płatności telefonem, przelewy na numer telefonu i posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego oraz dodatkowy bonus za spełnienie wszystkich warunków. Dodatkowo 50 zł za otwarcie konta na selfie/e-dowód.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Otwierasz konto w mBanku? Sprawdź te artykuły

Zakładasz konto w mBanku? Zapoznaj zapoznaj się z zestawem rekomendowanych artykułów. Dowiedz się jak otworzyć konto w mBanku, jak można założyć konto bez kuriera i sprawdź porównanie: mBank vs. inne banki.
jak założyć konto w mBanku - instrukcja - obrazek
Jak założyć konto w mBanku?
Jak, krok po kroku, założyć konto w mBanku? Zobacz instrukcję zakładania rachunku online i dowiedz się jak sprawnie przejść przez formularz zakładania konta w mBanku.
Przeczytaj poradnik
Jak założyć konto bez kuriera?
Konto online, aktywne w ciągu kilkunastu minut, bez podpisywania umowy z kurierem? To możliwe. Dowiedz się, jak założyć konto bez wychodzenia z domu i bez kuriera.
Przeczytaj poradnik
W jakim banku najlepiej założyć konto?
Czy na pewno mBank? Co do zaoferowania mają konkurencyjne banki? Jak mBank wypada na tle konkurencji? Sprawdź porównanie najlepszych ofert dla klientów indywidulanych.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle