logo RankingKont.pl

Promocje w Credit Agricole

aktualne promocje Credit Agricole za założenie konta

Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne promocje Credit Agricole. Otwierając konto w tym banku możesz zyskać kilkaset złotych premii (w przypadku kont dla osób fizycznych - klientów indywidualnych) lub nawet ponad tysiąc złotych (w przypadku kont dla firm).

Credit Agricole pozwala klientom biorącym udział w promocji na zyskanie wysokiej premii. Jednak aktywność wymagana do uzyskania premii jest rozłożona niekiedy nawet na kilkanaście miesięcy. Osoby biorące udział w promocji Banku mogą też liczyć na dodatkowe benefity - klienci indywidualni mają szansę skorzystać z lepiej oprocentowanego konta oszczędnościowego, które - w okresie promocji - jest jednym z najbardziej korzystnie oprocentowanych rachunków oszczędnościowych na rynku.

ikona - konto osobiste w promocji

Konto osobiste Credit Agricole promocja

ikona - konto firmowe w promocji

Konto firmowe Credit Agricole promocja

promocja mBanku
konto firmowe
Możliwy zysk:
1700 zł

Zyskaj do 1700 zł w promocji konta firmowego od Credit Agricole

200 zł otrzymasz za otwarcie konta w aplikacji i zapewnienie wpływów na rachunek. 500 zł premii to nagroda za aktywność. Możesz też otrzymać 500 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy i 500 zł za zawarcie umowy kredytowej.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Na stronie promocji

Otwierasz konto w Credit Agricole? Sprawdź te artykuły

Jeśli planujesz założenie konta w banku Credit Agricole, zapoznaj się z polecanymi artykułami na naszej stronie. Proces zakładania rachunku będzie... łatwiejszy.
sposoby jak założyć konto w banku
Jak założyć konto w banku? Sposoby
Poznaj najpopularniejsze metody na założenie nowego konta bankowego. Tutaj dowiesz się o zakładaniu konta online i poznasz też inne sposoby na otwarcie konta bankowego.
Przeczytaj poradnik
Jak założyć konto bez kuriera?
Dowiedz się, jak założyć konto przez internet, bez konieczności spotkania z kurierem. Konto otwarte tym sposobem, będzie aktywne nawet w ciągu kilkunastu minut.
Przeczytaj poradnik
Gdzie najlepiej założyć konto?
W jakim banku założenie konta opłaca się najbardziej? Zanim zdecydujesz się wybrać ofertę Credit Agricole, zobacz też co do zaoferowania mają inne, konkurencyjne banki.
Przeczytaj artykuł
chevron-down-circle