O serwisie RankingKont.pl

Strona powstała, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze konto bankowe. Znajdziesz tutaj najlepsze konta i promocje bankowe, z których możesz teraz skorzystać i zyskać. Czytając ten artykuł dowiesz się więcej o stronie, jak tworzymy Rankingi i co jest dla nas ważne.
kalendarz ikona
autor ikona
kategorie ikona
Opublikowano: 
11 września 2019 
Autor: 
Łukasz Scheibinger 
Kategoria: 
o serwisie RankingKont.pl

Czemu czemu służy strona z Rankingami?

Strona na której teraz się znajdujesz powstała, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze konto bankowe. 

Sprawdź konta bankowe i Rankingi w różnych kategoriach. Znajdziesz tu najlepsze rachunki w różnych kategoriach. 

Poznasz też ofertę aktualnych promocji bankowych, a w wolnej chwili możesz zajrzeć na bloga.

Sprawdź nasze zestawienia i porównania najlepszych ofert. Wybierz rozwiązanie, które jest dla Ciebie najlepsze. Otwórz konto, weź udział w promocji i zyskuj!

Jak powstają Rankingi?​

Zestawienia i Rankingi, które znajdziesz na tej stronie są odzwierciedleniem naszej oceny będącej efektem porównania najlepszych ofert bankowych.

Konta bankowe, które znajdziesz w rankingach zostały przeanalizowane i porównane w różnych kategoriach, tak aby pomóc Ci w łatwy sposób odszukać najlepszy rachunek. Szczegółowo zweryfikowaliśmy opłaty (w szczególności podstawowe opłaty związane z prowadzeniem konta: prowadzenie konta, obsługa karty płatniczej, opłaty za korzystanie z bankomatów, zlecenie stałe i polecenie zapłaty), jakość rozwiązań bankowości elektronicznej (bankowość internetowa i mobilna), usługi dodatkowe dołączone do konta (usługi wewnętrzne, oferowane przez bank - jak np. aplikacja manager finansów, automatyczna analiza wydatków - oraz usługi zewnętrzne, jak np. dostępność płatności mobilnych Google Pay i Apple Pay), unikalne zalety rachunku oraz dostępne oferty promocyjne dołączone do konta bankowego. 

Tworząc Rankingi pod uwagę bierzemy też opinie Klientów, wyróżnienia dla banków w konkursach branżowych oraz inne czynniki zewnętrzne, w szczególności takie, które wpływają na innowacyjność oferty.

Metodologia Rankingów jest opisana na stronie wybranego zestawienia (zobacz np. Ranking Kont Osobistych).

RankingKont.pl - cel serwisu

Serwis istnieje po to, aby zapewnić swobodny dostęp do informacji na temat wybranych rachunków bankowych. Informacje dostępne w serwisie mają ułatwić użytkownikom decyzję o otwarciu konta bankowego, które jest najlepiej dopasowane do jego potrzeb względem takiego rachunku.

Oferty banków są mocno konkurencyjne. Do produktów bankowych często są dołączone liczne usługi dodatkowe. Często banki oferują możliwość wzięcia udziału w promocjach, dzięki czemu można odnieść dodatkowy zysk. Na tej stronie zbieramy najważniejsze, aktualne informacje. Wyróżniamy najlepsze oferty i rekomendujemy Ci najbardziej korzystne rozwiązania!

Co jest ważne na tej stronie​

Najważniejszym celem serwisu RankingKont.pl jest dostarczenie użytkownikom aktualnych informacji związanych z kontami bankowymi oraz wyszczególnienie najważniejszych cech rachunków. W przystępnej formie zbieramy najważniejsze informacje, dzięki temu nie utoniesz w morzu wiadomości. Sprawdzamy oferty i przedstawiamy Ci najważniejsze cechy tych ofert.

Informacje umieszczone na stronie regularnie weryfikujemy. Dokładamy starań, aby na stronie zawsze znalazły się aktualne opłaty związane z kontem bankowym. Nie możemy jednak zagwarantować, że wszystkie informacje na naszej stronie będą zawsze aktualne, dlatego przed otwarciem rachunku zapoznaj się z aktualną tabelą opłat na stronie banku.

Co ma wpływ na pozycję konta w Rankingu

Uważamy, ze konto bankowe powinno cechować znacznie więcej, niż brak opłat lub możliwość ich uniknięcia.

Cechy rachunku, jak możliwość uniknięcia opłat za podstawowe operacje - prowadzenie konta, obsługę karty płatniczej oraz wypłaty z bankomatów - to jedne z najważniejszych czynników określających jakość konta bankowego. 

Jednak wybierając odpowiednie konto bankowe, zyskasz znacznie więcej niż możliwość uniknięcia kosztów związanych z rachunkiem. Zyskasz dostęp do wartościowych usług, które pozwolą Ci efektywnie zarządzać Twoimi finansami. Możesz odnieść też dodatkowe korzyści (np. biorąc udział w programach rabatowych) albo zyskać dostęp do ciekawych, innowacyjnych rozwiązań, jak np. bezkontaktowe płatności za przejazdy autostradą. 

Oprócz tego możesz też zaoszczędzić, jeśli do konta bankowego jest dołączone dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe albo inne produkty oszczędnościowe, jak np. lokata dla nowych klientów.

Często możesz dodatkowo zyskać, biorąc udział w promocji, w której masz szanse na zdobycie nagrody pieniężnej, czasem nawet kilkaset złotych. Są też inne możliwości, dzięki którym odniesiesz korzyść - niektóre konta bankowe dają możliwość skorzystania z programu rabatowego czy otrzymania zwrotu za płatności mobilne. Zapoznaj się z Rankingami, które zostały dla Ciebie przygotowaliśmy i dowiedz się, jak efektywnie korzystać z rachunku bankowego i dodatkowo zyskiwać otwierając konto w banku.

Pamiętaj, że uniknięcie opłat to podstawa. Jednak wybierając odpowiednie konto bankowe, zyskasz znacznie więcej.

Jak zarabiamy

Jeśli otworzysz konto za pośrednictwem linku, umieszczonego na naszej stronie, nasi Partnerzy mogą naliczyć prowizję. Pamiętaj o tym, aby przed wysłaniem wniosku zapoznać się szczegółowo z regulaminami oraz tabelą opłat i prowizji, ponieważ to na stronie banku znajdziesz zawsze aktualne informacje. Do artykułów na stronie wykorzystujemy są różne źródła, a naszym celem jest obiektywna prezentacja produktów i usług. Najważniejsze kwestią jest to, aby przedstawić Użytkownikom serwisu najbardziej korzystne oferty. Użytkownik serwisu RankingKont.pl jest zawsze na pierwszym miejscu.

Sprawdź aktualne Rankingi i promocje!

Dziękuję, że doczytałeś lub doczytałaś do tego miejsca. Teraz proponuję zapoznać się z aktualnymi Rankingami i promocjami, które są dostępne na tej stronie. Powodzenia! Znajdź dla siebie najlepszą ofertę.

Udostępnij ten wpis:

crosschevron-down-circlechevron-right-circle