O nas – dowiedz się więcej o serwisie RankingKont.pl

rankingkont.pl logo
Dowiedz się więcej o rankingu kont bankowych

Strona powstała, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze konto bankowe. Przedstawiamy konta w różnych kategoriach: konta osobiste, konta oszczędnościowe, konta dla studentów, konta dla firm… Wybierz, co Ciebie najbardziej interesuje, otwórz nowe konto korzystając z promocji i zyskaj nagrodę!

Zestawienia i rankingi, które znajdziesz na tej stronie są tworzone na podstawie porównania najlepszych ofert bankowych. Przedstawiamy najbardziej korzystne oferty rachunków bankowych. Na tej stronie dowiesz się więcej o kontach bankowych i uzyskasz szczegółowe informacje o aktualnych promocjach, z których w danym momencie możesz skorzystać.

Co jest ważne w tym miejscu

Zanim omówimy zasady tworzenia zestawień, zacznijmy od podstaw, takich jak aktualność informacji. Regularnie sprawdzamy czy informacje przedstawione na stronie, są aktualne. Jeżeli pojawiają się zmiany w tabeli opłat, wtedy zazwyczaj informujemy o tych zmianach jeszcze zanim wejdą w życie (banki z wyprzedzeniem informują o planowanych aktualizacjach tabeli opłat). 

Staramy się aby przedstawione informacje były możliwie dokładne, ale jednocześnie aby nie były nie za bardzo szczegółowe. Inaczej mówiąc, chcemy przekazać Tobie wszystkie informacje, jakich potrzebujesz, ale nic ponadto. Przykładowo: zanim otworzysz konto bankowe, możliwe że zainteresuje Cię aplikacja mobilna banku i jej najważniejsze funkcje, ale informacja o tym jak ta aplikacja działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 7.0 i czy są różnice w porównaniu do nowszych wersji tego systemu, nie będzie dla Ciebie aż tak istotna.

Dążymy do tego, aby informacje przedstawione w tym miejscu były czytelne i łatwo dostępne, dlatego stale optymalizujemy stronę i staramy się, aby działała ona wydajnie na wszystkich urządzeniach. Chcemy, żebyś mógł lub mogła uzyskać łatwy dostęp do informacji, niezależnie czy korzystasz z laptopa, smartfona czy tabletu. 

Jednak najważniejszą rzeczą jest dla nas dzielenie się wartościowymi informacjami, które pomogą Tobie wybrać odpowiednie konto bankowe. Często możesz zyskać dodatkową premię w promocji. Najlepsze oferty wyróżniamy na stronie, tak żeby zapewnić Ci łatwy dostęp informacji o limitowanych promocjach.

Zasady tworzenia rankingów

Dążymy do tego, aby przedstawić Tobie oferty, uwzględniając najważniejsze czynniki wpływające na jakość produktu.

Takie cechy jak możliwość uniknięcia opłat za podstawowe operacje, prowadzenie rachunku, korzystanie z karty płatniczej oraz wypłaty z bankomatów, to na pewno jedne z najważniejszych zalet rachunku bankowego. Jednak dobre konto bankowe, to znacznie więcej niż brak opłat lub możliwość ich uniknięcia.

Wybierając odpowiednie konto nie tylko unikniesz opłat, ale też zyskasz dostęp do usług, które pozwolą Ci efektywnie zarządzać Twoimi finansami. Możesz też zaoszczędzić wybierając przyzwoicie oprocentowane konto oszczędnościowe, a często też zyskać – np. biorąc udział w promocji, korzystając z programu rabatowego czy otrzymując procentowy zwrot za płatności mobilne. 

Zapoznaj się z materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a dowiesz się jak efektywnie korzystać z rachunku bankowego. Uniknięcie opłat to podstawa. Dowiesz się co jeszcze możesz zyskać otwierając nowy rachunek.

Każdy ranking ma swoją charakterystykę i cechy wyróżniające wybrane zestawienie. Przechodząc do wybranych rankingów, poznasz szczegółowe informacje na temat tego, co było kluczowe dla tego rankingu. Wszystkie rankingi łączą wspólne elementy takie jak:

  • Aktualne informacje – staramy się, aby informacje prezentowane na stronie były zawsze aktualne (choć nie możemy tego zagwarantować). Zazwyczaj z wyprzedzeniem informujmy o zmianach w tabeli opłat i uwzględniamy je w rankingu na stronie.
  • Limitowane oferty promocyjne – jeżeli dla osób otwierających w danym momencie wybrane konto bankowe, jest dostępna oferta promocyjna, wtedy konto prawdopodobnie znajdzie się na wyższej pozycji w rankingu.
  • Opinie użytkowników – opinie klientów korzystających z wybranego produktu lub usługi są bardzo ważne. Podziel się opinią w komentarzu, wtedy na pewno uwzględnimy je aktualizując ranking.

Z reguły rankingi aktualizowane są co miesiąc, na początku każdego miesiąca. Czasami jednak miejsca w rankingu mogą ulec zmianie w środku miesiąca, zwłaszcza wtedy kiedy bank opublikuje ofertę promocyjną lub informacje o planowanej zmianie w tabeli opłat i prowizji.

Reklama na stronie

Jeśli otworzysz konto za pośrednictwem linku umieszczonego na tej stronie, a wniosek zostanie zaakceptowany przez Partnerów tej strony, wtedy możemy otrzymać wynagrodzenie za polecenie konta. Przed otwarciem konta zapoznaj się z aktualną tabelą opłat na stronie banku, ponieważ może ona różnić się od informacji dostępnych na stronie rankingkont.pl. Staramy się, żeby informacje na stronie były zawsze aktualne, ale nie możemy tego zagwarantować. Pisząc artykuły korzystamy z różnych źródeł i dążymy do tego, aby obiektywnie prezentować opisywane produkty i usługi. Wysokość prowizji nie ma wpływu na pozycję konta w rankingu, może jednak mieć wpływ na kolejność prezentacji produktów na naszej stronie. Zawsze dążymy do tego, aby naszym Użytkownikom przedstawiać najbardziej korzystne oferty.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *