ranking kont - logo serwisu
13 czerwca 2024

Zyskaj do 620 zł w promocji „Aktywni latem” od BNP Paribas!

Zdobądź do 620 zł z promocją „Aktywni latem” od BNP Paribas! Zarejestruj się, otwórz Konto Osobiste i spełnij proste warunki, aby otrzymać nagrody pieniężne oraz e-kody do Biedronki. Nie przegap tej okazji – sprawdź szczegóły i skorzystaj już dziś!
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

BNP Paribas startuje z nową promocją „Aktywni latem”, która rozpoczełą się 10 czerwca i potrwa do 30 czerwca 2024 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Jest to doskonała okazja dla nowych klientów banku, aby zdobyć atrakcyjne nagrody pieniężne oraz e-kody do Biedronki. Wystarczy spełnić proste warunki i cieszyć się zyskami do 620 zł.

W skrócie o promocji

W ramach promocji możesz zdobyć:

 • Pierwsza nagroda: E-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 70 zł.
 • Druga nagroda: Nagroda pieniężna od 27,50 zł do 275 zł za transakcje bezgotówkowe wykonane w lipcu.
 • Trzecia nagroda: Nagroda pieniężna od 27,50 zł do 275 zł za transakcje bezgotówkowe wykonane w sierpniu.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji i zdobyć nagrody, musisz spełnić następujące warunki:

 1. Rejestracja w promocji: Zarejestruj się na Stronie Promocji od 10 do 30 czerwca 2024 roku.
 2. Złożenie wniosku o Konto Osobiste: Wypełnij wniosek o Konto Osobiste wraz z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 30 czerwca 2024 roku.
 3. Zawarcie Umowy ramowej i Aktywacja Karty: Otwórz konto przez specjalny link, który otrzymasz po rejestracji w promocji. Zawrzyj Umowę ramową i aktywuj kartę do 12 lipca 2024 roku.
 4. Wpływy i transakcje w lipcu: Dokonaj wpływów na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonaj od 1 do 10 transakcji bezgotówkowych Kartą w lipcu 2024 roku.
 5. Wpływy i transakcje w sierpniu: Dokonaj wpływów na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonaj od 1 do 10 transakcji bezgotówkowych Kartą w sierpniu 2024 roku.
Więcej informacji na temat promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas (rozwiń)

Nagrody

BNP Paribas przewiduje trzy nagrody dla uczestników promocji:

 1. Pierwsza nagroda: E-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 70 zł, który zostanie przekazany na numer telefonu uczestnika do 26 lipca 2024 roku.
 2. Druga nagroda: Nagroda pieniężna od 27,50 zł do 275 zł za transakcje bezgotówkowe wykonane w lipcu. Wysokość nagrody zależy od liczby dokonanych transakcji, a maksymalna kwota nagrody wynosi 275 zł. Nagroda zostanie przekazana do 20 sierpnia 2024 roku.
 3. Trzecia nagroda: Nagroda pieniężna od 27,50 zł do 275 zł za transakcje bezgotówkowe wykonane w sierpniu. Wysokość nagrody zależy od liczby dokonanych transakcji, a maksymalna kwota nagrody wynosi 275 zł. Nagroda zostanie przekazana do 24 września 2024 roku.

Cechy konta BNP Paribas

Konto Osobiste w BNP Paribas oferuje szereg korzyści, w tym:

 • Darmowy dostęp do Bankowości elektronicznej,
 • Warunkowy brak opłat za konto,
 • Dostęp do bezpłatnych bankomatów w kraju,
 • Możliwość wyboru jednej z trzech kart do konta,
 • Wygodne zarządzanie finansami za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile,
 • Możliwość dokonywania bezpiecznych płatności z użyciem Google Pay i Apple Pay..

Warunki dodatkowe

Aby otrzymać nagrody, musisz być posiadaczem Konta Osobistego wraz z aktywną Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej w dniu przekazania nagród. Upewnij się, że wszystkie dane podane w Formularzu rejestracyjnym są zgodne z danymi we wniosku o zawarcie Umowy ramowej, aby uniknąć problemów z weryfikacją.

Podsumowanie

Promocja „Aktywni latem” od BNP Paribas to świetna okazja, aby skorzystać z atrakcyjnych nagród pieniężnych oraz e-kodów do Biedronki, spełniając proste warunki aktywności finansowej.

Wystarczy zarejestrować się na Stronie Promocji, otworzyć Konto Osobiste i spełnić warunki dotyczące wpływów i transakcji bezgotówkowych. Dzięki tej promocji możesz zyskać do 620 zł i cieszyć się korzyściami oferowanymi przez BNP Paribas.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszej pełnej analizie tej oferty promocyjnej.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.