ranking kont - logo serwisu
24 czerwca 2024

Zyskaj do 600 zł z nową promocją Nest Banku na zakupy w Biedronce i Lidlu!

Zyskaj do 600 zł z nową promocją Nest Banku! Otwórz bezwarunkowo darmowe Nest Konto, skorzystaj z wyjątkowej oferty uzyskania zwrotu za zakupy w Biedronce i Lidlu. Spełnij proste warunki i aby otrzymaj atrakcyjne nagrody pieniężne.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Poznaj nową ofertę dla nowych klientów Nest Banku. Otrzymasz możliwość uzyskania zwrotu za zakupy w popularnych sieciach sklepów Biedronka i Lidl. Promocja rozpoczeła się 18 czerwca potrwa do 30 września 2024 roku, lub do wyczerpania puli 5000 kont.

Ponżej przedstawiamy najważniejsze informacje o warunkach uczestnictwa i korzyściach, jakie możesz zyskać w tej promocji:

Najważniejsze informacje o promocji

 1. Czas trwania promocji: od 18 czerwca 2024 roku do 30 września 2024 roku.
 2. Nagroda: Zwrot za zakupy w Biedronce i Lidlu, w wysokości 10% (do 100 zł miesięcznie) lub 5% (do 60 zł miesięcznie). Maksymalnie można uzyskać zwrot do 600 zł przez 6 miesięcy.
 3. Warunki uczestnictwa: Promocja skierowana do nowych klientów Nest Banku, którzy ukończyli 18 lat, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i polski dowód osobisty. Osoby te nie mogły posiadać rachunku w Nest Banku od 1 stycznia 2022 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy:

 1. Złożyć wniosek o otwarcie Rachunku ROR za pośrednictwem formularza dostępnego na Stronie Promocyjnej Nest Banku w okresie trwania promocji.
 2. Zawrzeć umowę o prowadzenie Rachunku ROR w ciągu 14 dni od złożenia wniosku.
 3. Udzielić Zgody Marketingowej na otrzymywanie informacji promocyjnych za pośrednictwem SMS, e-mail, telefonu oraz bankowości internetowej.

Warunki uzyskania zwrotu za zakupy

 1. 10% zwrotu (do 100 zł miesięcznie):
  • Zapewnienie wpływu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2000 zł miesięcznie.
  • Wykonanie minimum 15 transakcji miesięcznie, w tym przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą w Biedronce lub Lidlu.
 2. 5% zwrotu (do 60 zł miesięcznie):
  • Zapewnienie wpływów w wysokości co najmniej 2000 zł miesięcznie.
  • Wykonanie minimum 15 transakcji miesięcznie, w tym przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą w Biedronce lub Lidlu.
Więcej informacji na temat promocji Nest Konta w Nest Banku (rozwiń)

Cechy Nest Konta

Nest Konto to bezwarunkowo darmowe konto osobiste, które oferuje:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty
 • 0/6 zł za korzystanie z bankomatów (darmowe wypłaty BLIK oraz w sieci Euronet)

Podsumujmy

Promocja Nest Banku to doskonała okazja, aby zaoszczędzić na codziennych zakupach w Biedronce i Lidlu. Nowi klienci mogą zyskać nawet do 600 zł w ciągu 6 miesięcy, spełniając proste warunki aktywności. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i zapoznania się ze szczegółowymi warunkami promocji na stronie banku.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.