ranking kont - logo serwisu
2 lipca 2024

Zyskaj do 500 zł z nową promocją Konta z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim

Zyskaj do 500 zł z nową promocją Konta z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim! Otwórz konto, spełnij proste warunki i odbierz nagrodę. Sprawdź szczegóły promocji.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

ING Bank Śląski ogłosił nową promocję dla młodych klientów (dotyczy grupy wiekowej do 26 roku życia), która daje możliwość zdobycia nawet 500 zł premii za otwarcie Konta z Lwem Mobi. Promocja trwa od 28 czerwca do 16 grudnia 2024 r., a wnioski można składać do 29 sierpnia 2024 r.

Warunki promocji:

Aby wziąć udział w promocji, uczestnicy muszą spełnić następujące warunki:

  1. Bycie nowym klientem banku – od 1 kwietnia 2023 r. do 27 czerwca 2024 r. nie można posiadać konta w ING.
  2. Złożenie wniosku o otwarcie Konta z Lwem Mobi i Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO) przez stronę internetową banku lub aplikację Moje ING mobile w terminie od 28 czerwca do 29 sierpnia 2024 r.
  3. Zamówienie karty debetowej podczas składania wniosku (nie dotyczy Konta z Lwem Future).
  4. Wyrażenie zgód na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych.

Nagrody:

  • 300 zł za spełnienie podstawowych warunków, które obejmują: wpływy na konto min. 1000 zł w dwóch różnych miesiącach, wykonanie 15 transakcji bezgotówkowych, co najmniej jedna transakcja BLIKIEM w internecie, pobranie aplikacji mobilnej Moje ING mobile i zalogowanie się do niej co najmniej 3 razy oraz posiadanie salda na OKO w wysokości min. 500 zł na dzień 30 listopada 2024 r.
  • Dodatkowe 200 zł za otwarcie konta metodą selfie i spełnienie wszystkich powyższych warunków.
Więcej informacji na temat promocji Konta z Lwem Mobi (rozwiń)

Wypłata nagrody:

Nagrody zostaną wypłacone do 16 grudnia 2024 r. na Otwarte Konto Oszczędnościowe uczestnika.

Cechy Konta z Lwem Mobi:

Konto z Lwem Mobi oferuje bezwarunkowo darmowy rachunek dla młodych, dostęp do nowoczesnych narzędzi finansowych, takich jak aplikacja Moje ING mobile, oraz możliwość wykonywania transakcji za pomocą BLIKA.

Promocja „Załóż konto i zyskaj” to doskonała okazja, aby otworzyć konto z darmowymi narzędziami finansowymi online oraz zdobyć atrakcyjne nagrody pieniężne. Spełnij proste warunki i skorzystaj z maksymalnej nagrody do 500 zł!

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.