ranking kont - logo serwisu
5 czerwca 2024

Zdobądź 600 zł z VeloBankiem – Nowa Promocja dla Nowych Klientów

Zdobądź do 600 zł z nową promocją VeloBanku! Otwórz VeloKonto i VeloSkarbonkę, spełnij proste warunki, takie jak aktywne korzystanie z karty lub BLIKA, aby otrzymać atrakcyjne zwroty za zakupy.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

VeloBank wystartował z nową promocją, która pozwala zdobyć nawet 600 zł zwrotu za zakupy! Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy otworzą VeloKonto oraz VeloSkarbonkę i aktywnie będą korzystać z karty lub BLIKA. Promocja trwa od 1 maja 2024 roku do 31 sierpnia 2024 roku, a zgłoszenia można składać do końca sierpnia.

Terminy i Nagrody

Promocja rozpoczyna się 1 maja 2024 roku i trwa do 31 sierpnia 2024 roku. Uczestnicy mają szansę na zdobycie do 600 zł zwrotu, wypłacanego w cyklach miesięcznych – po 100 zł za każdy z pierwszych sześciu miesięcy, jeśli spełnią określone warunki.

Warunki Promocji

Aby wziąć udział w promocji, musisz spełnić następujące warunki:

  1. Być nowym klientem VeloBanku, który nie posiadał konta osobistego od 31 grudnia 2022 roku.
  2. Być pełnoletnim rezydentem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych.
  3. Wyrazić zgody marketingowe oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
  4. Otworzyć VeloKonto i VeloSkarbonkę, używając kodu promocyjnego.
Więcej informacji na temat promocji Velo Konta w Velo Banku (rozwiń)

Nagroda zostanie przyznana za każdy miesiąc, w którym dokonasz transakcji bezgotówkowych na łączną wartość co najmniej 1000 zł. Transakcje muszą być wykonane kartą lub BLIKIEM na VeloKoncie, a nagroda zostanie wypłacona na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych po zaksięgowaniu transakcji.

VeloKonto i VeloSkarbonka to atrakcyjne produkty bankowe, które oferują wygodę i liczne korzyści. W ramach promocji klienci mogą cieszyć się zwrotem za zakupy, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Cechy Konta

Dodatkowo, VeloBank prowadzi program poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo”, w którym można zdobyć dodatkowe 100 zł za każdego poleconego nowego klienta, który spełni warunki promocji.

Promocja „Zdobądź do 600 zł za zakupy z VeloBankiem” to doskonała okazja dla osób poszukujących nowego konta bankowego z dodatkowymi korzyściami finansowymi. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej pełnej analizie dostępnej pod tym adresem.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.