ranking kont - logo serwisu
7 czerwca 2024

Skorzystaj z wyjątkowej promocji mBanku i zyskaj aż 750 zł!

Zyskaj do 750 zł z nową promocją mBanku! Otwórz eKonto do usług przez aplikację mobilną i spełnij proste warunki, aby otrzymać atrakcyjne nagrody pieniężne oraz ekody do Biedronki.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

W skrócie o promocji - terminy i nagrody

mBank wprowadził nową promocję, która pozwala nowym klientom zyskać nawet 750 zł oraz skorzystać z promocyjnego oprocentowania do 7,5% na rachunku oszczędnościowym. Promocja trwa od 6 czerwca 2024 r. do 16 września 2025 r., a aby wziąć w niej udział, należy otworzyć eKonto do usług w aplikacji mBanku między 6 czerwca 2024 r. a 17 września 2024 r.

Warunki promocji

Aby w pełni skorzystać z promocji, należy spełnić kilka prostych warunków:

 1. Założenie eKonta przez aplikację: Otwórz eKonto do usług przez aplikację mobilną mBanku w okresie promocji.
 2. Rejestracja w promocji: Zarejestruj się w promocji podczas zakładania konta, akceptując regulamin i zgadzając się na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na mOkazje.
 3. Aktywne korzystanie z karty: Wykonaj minimum 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK oraz jednorazowy wpływ min. 1000 zł na eKonto w każdym z czterech pełnych miesięcy po otwarciu konta.

Premie i Bonusy

 1. Premia za szybki wpływ i transakcje (100 zł): Wpływ min. 1000 zł na konto w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz wykonanie min. 8 transakcji kartą/debetową lub BLIKIEM w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym miesiącu.
 2. Premia I za wpływ i transakcje (50 zł): Wpływ min. 1000 zł na konto w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta oraz wykonanie min. 8 transakcji.
 3. Premia II za wpływ i transakcje (50 zł): Wpływ min. 1000 zł na konto w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta oraz wykonanie min. 8 transakcji.
 4. Premia III za wpływ i transakcje (50 zł): Wpływ min. 1000 zł na konto w czwartym pełnym miesiącu po otwarciu konta oraz wykonanie min. 8 transakcji.
 5. Bonus za otwarcie konta przez aplikację (200 zł): Otwarcie eKonta do usług przez aplikację mBank oraz spełnienie łącznie wszystkich warunków do otrzymania Premii za szybki wpływ i transakcje oraz Premii I, II i III.
 6. Ekody do Biedronki (do 200 zł): 100 zł za wpływ i transakcje w miesiącu otwarcia konta lub następnym, 50 zł za wpływ i transakcje w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta oraz 50 zł za wpływ i transakcje w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta.
 7. Bonus za otwarcie eKonta Junior (100 zł): Otwarcie eKonta Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta do usług.
Więcej informacji na temat promocji eKonta do Usług w mBanku (rozwiń)

Cechy konta i dodatkowe korzyści

 • Promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym: Dla osób, które otworzą konto przez selfie lub e-dowód, dostępne jest promocyjne oprocentowanie 7,5% do kwoty 25 000 zł na rachunku do regularnego oszczędzania "Moje cele". Oprocentowanie 5,5% dla pozostałych klientów.
 • Preferencyjna stawka za przewalutowanie transakcji zagranicznych: 0% za przewalutowanie transakcji zagranicznych przez 12 miesięcy od otwarcia konta z aktywną usługą wielowalutową.

Przekazanie nagrody

Nagroda w formie e-kodów do Biedronki oraz usługi Allegro Smart będzie przyznana po spełnieniu wszystkich wymienionych warunków. Przekazanie nagrody nastąpi najpóźniej do 30 dni po zakończeniu okresu promocyjnego. Ekody do Biedronki będą dostępne w zakładkach mOkazji w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku przez 60 dni.

Więcej informacji

Więcej szczegółów znajdziesz w naszej pełnej analizie dostępnej w tym miejscu.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.