ranking kont - logo serwisu
17 czerwca 2024

Promocja mBanku dla firm: Konto Firmowe bez opłat na zawsze!

Skorzystaj z wyjątkowej promocji mBanku, otwórz Konto Firmowe za 0 zł i korzystaj z rachunku bez opłat. Bezwarunkowo. Promocja trwa od 13 czerwca do 25 września 2024 roku. Dowiedz się więcej o warunkach i zasadach promocji.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

mBank wprowadził nową, atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców, którzy poszukują korzystnych warunków prowadzenia rachunku firmowego. W ramach promocji „Konto firmowe bezterminowo za 0 zł”, klienci mogą otworzyć konto i cieszyć się bezpłatnym prowadzeniem rachunku na zawsze. Promocja potrwa od 13 czerwca do 25 września 2024 roku.

Najważniejsze cechy promocji:

 1. Bezterminowe prowadzenie rachunku za 0 zł: Klienci, którzy otworzą konto w okresie trwania promocji, nie będą musieli płacić za prowadzenie rachunku mBiznes Konto Standard.
 2. Darmowe przelewy: Co miesiąc uczestnicy promocji otrzymają pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) oraz 10 darmowych przelewów w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii.
 3. Bezpłatna karta debetowa: Pierwsza karta debetowa wybrana na wniosku promocyjnym będzie bezpłatna. Do wyboru są różne rodzaje kart: Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna, Visa Business Debit.
 4. mOrganizer finansów: W ramach promocji, klienci mogą bezpłatnie korzystać z mOrganizera finansów w wersji optymalnej, pod warunkiem, że wybiorą tę opcję na wniosku o otwarcie rachunku.

Warunki uczestnictwa:

Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić następujące warunki:

 • Prowadzić działalność gospodarczą jako osoba fizyczna.
 • Nie posiadać rachunku firmowego w mBanku na ten sam numer NIP.
 • Złożyć wniosek o otwarcie rachunku w okresie trwania promocji od 13 czerwca 2024 r. do 25 września 2024 r.
 • Przychody firmy nie mogą przekraczać 10 mln zł rocznie.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocji.
 • Podpisanie umowy o prowadzenie rachunku mBiznes Konto Standard w okresie trwania promocji.
 • Wybranie pierwszej karty debetowej na wniosku promocyjnym.
 • Dokonanie płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy.

Jak przystąpić do promocji:

 1. Odwiedź stronę internetową mBanku.
 2. Wypełnij wniosek o otwarcie i prowadzenie rachunku mBiznes Konto Standard.
 3. Zarejestruj się w promocji, upewniając się, że spełniasz wszystkie kryteria wymienione w regulaminie promocji.
 4. Podpisz umowę o prowadzenie rachunku w okresie trwania promocji od 13 czerwca 2024 r. do 25 września 2024 r.
Więcej informacji na temat promocji Konta Firmowego w mBanku (rozwiń)

Korzyści i nagrody:

Korzyści promocyjne zostaną przyznane do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji. Na przykład, jeśli otworzysz rachunek 14 czerwca i dokonasz płatności bezgotówkowych do 14 lipca, premia zostanie wypłacona do 31 sierpnia 2024 r. W dniu przekazania nagrody musisz posiadać aktywny rachunek mBiznes Konto Standard oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach promocji.

Promocja „Konto firmowe bezterminowo za 0 zł” to doskonała okazja dla przedsiębiorców na bezpłatne korzystanie z rachunku firmowego oraz dodatkowych usług oferowanych przez mBank. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej pełnej analizie.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.