ranking kont - logo serwisu
5 czerwca 2024

Promocja Banku Millennium: Zyskaj 600 zł i 6.25% na koncie oszczędnościowym

Zyskaj 600 zł z nową promocją Banku Millennium! Otwórz Konto Millennium 360° i skorzystaj z wyjątkowej oferty premiowej oraz promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Spełnij proste warunki, takie jak logowanie do aplikacji i transakcje kartą, aby otrzymać atrakcyjne nagrody pieniężne.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Aktualnie trwa promocja Banku Millennium, która pozwala nowym klientom zyskać nawet 600 zł premii oraz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 6.25% na Rachunku Oszczędnościowym Profit. Promocja rozpoczęła się 5 kwietnia potrwa do 25 czerwca 2024 r. Może zakońćzyć się wcześniej, jeśli zostanie otwartych 24 000 kont.

Aby wziąć udział w promocji, uczestnicy muszą spełnić kilka warunków. Po pierwsze, należy otworzyć konto Millennium 360° wraz z kartą debetową w okresie trwania promocji i wyrazić zgody marketingowe. Kolejne premie można zdobyć za regularne logowanie do aplikacji mobilnej, wydatki kartą debetową lub BLIK oraz wpływy na konto na określonym poziomie.

Warunki promocji i nagrody

Promocja podzielona jest na trzy etapy:

 1. Pierwsza premia (100 zł):
  • Wyrażenie zgód marketingowych i zgody na usługę „Zwroty za zakupy”.
  • Logowanie do aplikacji mobilnej.
  • Jednorazowa płatność BLIK lub kartą.
  • Zasilenie konta kwotą minimum 1000 zł.
  • Termin: pierwsze 14 dni od otwarcia konta.
 2. Druga premia (200 zł):
  • Miesięczne logowanie do aplikacji mobilnej.
  • Miesięczne wydatki kartą debetową lub BLIK na sumę minimum 500 zł.
  • Termin: przez sześć kolejnych miesięcy po otwarciu konta.
 3. Trzecia premia (300 zł):
  • Miesięczne wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł przez trzy z sześciu miesięcy po otwarciu konta.
  • Termin: trzy kolejne miesiące w ciągu pierwszych sześciu miesięcy po otwarciu konta.

Premie wypłacane są na konto otwarte w promocji, a ich otrzymanie zależy od spełnienia powyższych warunków w określonych terminach.

Cechy konta Millennium 360° i dodatkowe korzyści

Otwierając konto Millennium 360°, klienci mogą cieszyć się nie tylko premiami, ale także wysokim oprocentowaniem 6.25% na Rachunku Oszczędnościowym Profit przez 90 dni dla nowych środków do 100 000 zł. Dodatkowo można otrzymać 25% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach.

Oferta skierowana jest do pełnoletnich obywateli Polski, którzy nie posiadali konta osobistego w Banku Millennium od 1 stycznia 2020 r.

Najważniejsze informacje o promocji - podsumowanie

Promocja Banku Millennium to świetna okazja do uzyskania 600 zł premii oraz skorzystania z atrakcyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Banku Millennium? Sprawdź naszą wnikliwą analizę promocji, aby znaleźć więcej informacji o warunkach i korzyściach dla uczestników.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.