ranking kont - logo serwisu
8 czerwca 2024

PKO Bank Polski oferuje firmom szansę na zysk do 2200 zł

Zyskaj do 2200 zł z promocją PKO Banku Polskiego dla firm! Skorzystaj z oferty „1200 zł z terminalem POS” oraz „1000 zł na dobry początek”, spełniając proste warunki i zdobywając atrakcyjne nagrody.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

PKO Bank Polski wprowadza atrakcyjną promocję dla firm, dzięki której można zyskać do 2200 zł. Oferta obejmuje dwie oddzielne promocje: 1200 zł za zawarcie umowy o terminal POS oraz do 1000 zł za otwarcie konta firmowego i aktywność kartą. Promocje trwają od 4 czerwca do 31 sierpnia 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród.

1200 zł za terminal POS

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 1200 zł, należy:

 1. Otworzyć lub posiadać konto i kartę w PKO Banku Polskim.
 2. Złożyć wniosek o terminal POS w serwisie iPKO lub w oddziale banku.
 3. Podać adres e-mail i numer telefonu firmy.
 4. Podpisać umowę o terminal POS.
 5. Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Nagroda w wysokości 1200 zł zostanie przelana na konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Promocja skierowana jest do firm, które nie miały zawartej umowy z eService na dzień 31 maja 2024 r.

Do 1000 zł za otwarcie konta firmowego

Druga część promocji pozwala zyskać do 1000 zł w dwóch transzach:

 1. 500 zł za otwarcie konta z kartą.
 2. 500 zł za dokonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Warunki otrzymania nagrody obejmują:

 1. Otwarcie konta wraz z kartą w serwisie iPKO, aplikacji IKO lub na stronie internetowej banku.
 2. Podanie adresu e-mail i numeru telefonu firmy.
 3. Podpisanie umowy o konto.
 4. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Dokonanie wymaganych transakcji bezgotówkowych do 31 sierpnia 2024 r.

Nagroda za otwarcie konta zostanie wypłacona do końca miesiąca po otwarciu konta, a za transakcje bezgotówkowe – do 30 września 2024 r. Promocja jest dostępna dla firm, które nie miały konta w PKO Banku Polskim od 1 stycznia do 3 czerwca 2024 r.

Korzyści dla firm

Skorzystanie z promocji to nie tylko finansowe zyski, ale również dostęp do nowoczesnych narzędzi bankowych, takich jak terminal POS od eService, który zapewnia szybkie i bezpieczne przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Dzięki temu rozwiązaniu firmy mogą zwiększyć wygodę i zadowolenie swoich klientów.

Dla zainteresowanych pełnymi szczegółami promocji, PKO Bank Polski udostępnia pełną analizę warunków i wymagań na swojej stronie internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej pełnej analizie dostępnej tutaj.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.