ranking kont - logo serwisu
3 lipca 2024

Nowa Promocja Nest Banku: Zyskaj do 500 zł moneyback za płatności kartą i BLIKIEM

Otwórz BizNest Konto w Nest Banku i zyskaj do 500 zł! Skorzystaj z promocji „5% zwrotu za płatności kartą i BLIKIEM” i spełnij proste warunki, aby otrzymać atrakcyjne nagrody pieniężne.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Nest Bank rozpoczął nową promocję skierowaną do przedsiębiorców – „5% zwrotu za płatności kartą i BLIKIEM”. W ramach tej oferty, nowi klienci mogą zdobyć 500 zł premii przy spełnieniu prostyhc warunków. Z promocji możesz skorzystać od 2 lipca do 30 września 2024 roku.

Warunki Promocji

Oferta skierowana jest do nowych klientów Nest Banku prowadzących działalność gospodarczą, którzy nie posiadali konta w banku od 1 stycznia 2022 roku. Aby wziąć udział w promocji, spełnij następujące warunki:

  1. Złożenie wniosku: Wniosek o otwarcie BizNest Konta powinieneś złożyć za pośrednictwem strony internetowej promocji, w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (jeśli posiadasz konto indywidualne) w terminie do 30 września 2024 roku.
  2. Zawarcie umowy: Po złożeniu wniosku, konieczne jest zawarcie umowy o prowadzenie Rachunku Firmowego najpóźniej w ciągu 14 dni od daty złożenia wniosku. Ten etap formalizuje otwarcie konta i umożliwia uzyskanie premii.
  3. Udzielenie zgody marketingowej: Teraz czas na wyrażenie zgody marketingowej przez różne kanały komunikacji (SMS, e-mail, telefon, bankowość internetowa). Zwróć uwagę na fakt, że zgoda musi być udzielona najpóźniej w dniu zawarcia umowy o prowadzenie Rachunku Firmowego.
  4. Spełnianie warunków aktywności finansowej: Każdego miesiąca trwania promocji należy:
    • Wykonać przelew ZUS lub US: Przelewy te muszą być realizowane z Rachunku Firmowego otwartego w promocji.
    • Zapewnić wpływy na rachunek: Miesięczne wpływy muszą wynosić co najmniej 5000 zł. Wpływy te nie mogą pochodzić z przelewów pomiędzy własnymi rachunkami, kredytów, lokat ani zwrotów transakcji.
    • Dokonać transakcji bezgotówkowej: Każdego miesiąca należy wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM, co kwalifikuje Cię do otrzymania zwrotu.

Cechy BizNest Konta

BizNest Konto to rachunek firmowy, który oferuje korzyści dla nowych klientów banku.

Jego najważniejszą cechą jest darmowe prowadzenie konta. Eliminuje to miesięczne opłaty, które mogą obciążać budżet przedsiębiorstwa.

Ponadto, bank oferuje darmowe przelewy do ZUS i US oraz brak opłat za pierwszą kartę debetową.

Promocja obejmuje zwrot 5% wartości płatności kartą i BLIKIEM, maksymalnie 50 zł miesięcznie, co pozwala na zdobycie do 500 zł przez cały okres promocji. Zwroty te są automatycznie naliczane na konto uczestnika do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Jak otrzymać nagrodę?

Aby otrzymać nagrodę, będzies musiał spełnić wszystkie warunki promocji w każdym miesiącu jej trwania.

Zwroty nie dotyczą transakcji typu money transfer, płatności związanych z grami hazardowymi oraz zwrotów płatności kartą lub BLIKIEM.

Nagroda przyznawana jest do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

To oznacza, że możesz cieszyć się dodatkowymi środkami na swoim koncie w regularnych odstępach czasu.

Podsumowanie

Promocja Nest Banku „5% zwrotu za płatności kartą i BLIKIEM” to doskonała okazja dla nowych klientów, aby zyskać dodatkowe środki. Chociaż premia nie jest tak atrakcyjna jak w przypadku konkurencyjnych ofert dla firm, to ofertę wyróżnia fakt, że premię można zyskać w prosty sposób.

Poza zwrotem do 500 zł, uczestnicy mogą korzystać z darmowego prowadzenia konta oraz innych bezpłatnych usług bankowych dla przedsiębiorców.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.