ranking kont - logo serwisu
12 czerwca 2024

Promocja BNP Paribas: Zdobądź do 490 zł!

Zdobądź do 490 zł z nową promocją BNP Paribas! Otwórz Konto Osobiste, spełnij proste warunki i ciesz się atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

BNP Paribas Bank Polska przygotował nową promocję pod nazwą "Wymieniaj bez granic", która umożliwia zdobycie nawet 490 zł nagrody. Promocja rozpoczełą się 24 kwietnia 2024 roku i potrwa do momentu osiągnięcia liczby 5000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 30 września 2024 roku.

Uczestnicy, którzy spełnią proste warunki, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne.

Warunki Promocji

Aby wziąć udział w promocji "Wymieniaj bez granic", uczestnik musi spełniać kilka podstawowych wymagań:

 1. Uczestnik nie może być stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku.
 2. Uczestnik nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas przez ostatnie 12 miesięcy.
 3. Rejestracja w promocji na stronie promocji jest możliwa do 30 września 2024 roku lub do osiągnięcia liczby 5000 rejestracji.
 4. Złożenie wniosku o Konto Osobiste z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej poprzez Link promocyjny.
 5. Zawarcie Umowy ramowej i aktywacja Karty do 14 października 2024 roku.

Etapy Promocji i Nagrody

Promocja "Wymieniaj bez granic" obejmuje trzy główne etapy, za których spełnienie można otrzymać nagrody pieniężne:

 • Pierwsza nagroda: 90 zł
  • Warunki: Spełnienie wszystkich warunków rejestracji i aktywacja Karty do 14 października 2024 roku.
 • Druga nagroda: 200 zł
  • Warunki: Spełnienie warunków Pierwszej nagrody, wpływ na Konto Osobiste na kwotę minimum 1000 zł w następnym miesiącu, wykonanie transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę minimum 250 zł, aktywacja Platformy FX Pl@net i wykonanie transakcji walutowej na minimum 300 jednostek dowolnej waluty.
 • Trzecia nagroda: 200 zł
  • Warunki: Spełnienie warunków Drugiej nagrody, wpływ na Konto Osobiste na kwotę minimum 1000 zł w następnym miesiącu, wykonanie transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę minimum 250 zł, wykonanie transakcji walutowej na minimum 300 jednostek dowolnej waluty.
Więcej informacji na temat promocji Konta Osobistego w BNP Paribas (rozwiń)

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniasz wymagane warunki, możesz przystąpić do promocji i zdobyć nagrodę. Oto kroki, które musisz podjąć:

 1. Odwiedź stronę promocji BNP Paribas "Wymieniaj bez granic".
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny i zarejestruj się w promocji.
 3. Złóż wniosek o Konto Osobiste z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej poprzez link promocyjny otrzymany w e-mailu.
 4. Zawrzyj Umowę ramową i aktywuj Kartę do 14 października 2024 roku.
 5. Upewnij się, że spełniasz wszystkie kryteria wymienione w regulaminie promocji.

Więcej o Koncie Osobistym BNP Paribas

Konto Osobiste BNP Paribas oferuje szeroki wachlarz korzyści, w tym nowoczesne rozwiązania bankowości elektronicznej, dostęp do platformy FX Pl@net, atrakcyjne warunki prowadzenia rachunku oraz kartę debetową. Konto pozwala na wygodne zarządzanie finansami, a udział w promocji to świetna okazja do skorzystania z dodatkowych korzyści finansowych.

Wymeniaj bez granic - podsumowanie

Promocja "Wymieniaj bez granic" oferowana przez BNP Paribas to doskonała okazja do założenia konta osobistego i zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych. Proste warunki uczestnictwa oraz możliwość zdobycia do 490 zł sprawiają, że oferta jest niezwykle atrakcyjna. Nie przegap tej szansy i dołącz do promocji, rejestrując się na stronie banku już dziś. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej pełnej analizie tutaj.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.