ranking kont - logo serwisu
3 lipca 2024

Nowa promocja Alior Banku: Zyskaj do 3000 zł na start dla Twojej firmy!

Otwórz konto firmowe w Alior Banku i zyskaj do 3000 zł w ramach promocji "iKonto Biznes". Skorzystaj z prostych warunków i otrzymaj premie oraz Kartę Podarunkową Allegro, które mogą wesprzeć rozwój Twojego biznesu. Sprawdź szczegóły już teraz!
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Alior Bank wprowadza wyjątkową ofertę dla przedsiębiorców, która daje szansę na uzyskanie nawet 3000 złotych premii. Promocja "iKonto Biznes" to niepowtarzalna okazja dla nowych klientów banku, którzy otworzą konto firmowe i spełnią określone warunki. Oto najważniejsze informacje, które musisz znać, aby w pełni skorzystać z tej oferty.

Kluczowe terminy i nagrody

Promocja trwa od 1 lipca 2024 r. do 31 stycznia 2025 r., a w ramach niej możesz uzyskać:

  • 300 zł na start za otwarcie iKonto Biznes z kodem promocyjnym PROMO300.
  • Do 2000 zł premii Moneyback za płatności na stacjach paliw i przelewy do ZUS.
  • Karta Podarunkowa Allegro o wartości 700 zł w promocji trwającej od 1 kwietnia 2024 r. do 31 sierpnia 2024 r. lub do wyczerpania puli kart podarunkowych.
  • Brak opłat za kartę Mastercard z Plusem do końca 2025 roku.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji i uzyskać maksymalne korzyści, należy spełnić kilka prostych warunków:

  1. Złożenie kompletnego wniosku internetowego o otwarcie iKonto Biznes lub Rachunku 4x4 w okresie trwania promocji.
  2. Wprowadzenie kodu promocyjnego „PROMO300” we wniosku internetowym.
  3. Zawarcie umowy z bankiem i otwarcie rachunku w terminie do 15 dni kalendarzowych od złożenia wniosku.
  4. Wykonanie przelewu do ZUS lub organów podatkowych z nowo otwartego rachunku w terminie 45 dni kalendarzowych od jego otwarcia.
  5. Dokonanie płatności na stacjach paliw kartą Mastercard z Plusem oraz wykonanie przelewów do ZUS przez 10 miesięcy od zawarcia umowy o kartę debetową.
  6. Otrzymanie Karty Podarunkowej Allegro wymaga otwarcia konta firmowego w okresie trwania promocji oraz spełnienia określonych warunków transakcyjnych.

Cechy konta i dodatkowe informacje

Oprócz atrakcyjnych premii, iKonto Biznes oferuje brak opłat za korzystanie z karty Mastercard z Plusem do końca 2025 roku, co znacząco obniża koszty prowadzenia konta firmowego. Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego produktu banku skierowanego do przedsiębiorców w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji.

Pełne warunki promocji, w tym szczegółowe informacje dotyczące transakcji, które musisz wykonać, aby uzyskać premię, znajdziesz w naszej pełnej analizie tutaj.

Oferta dla przedsiębiorców Alior Banku. Podsumowanie

Promocja Alior Banku to doskonała okazja przedsiębiorców, którzy planują konto firmowe.

Teraz uzyskasz 3000 złotych premii na start w połączeniu ofert promocyjnych.

Spełnienie warunków promocji możńa uznać za proste i daje szanse przynieść znaczące korzyści finansowe dla Twojej firmy.

Dodatkowo, masz szansę zdobyć Kartę Podarunkową Allegro o wartości 700 zł, co pozwala na elastyczne zakupy na tej popularnej platformie. Nie przegap tej szansy i dołącz do grona zadowolonych klientów Alior Banku!

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.