ranking kont - logo serwisu
24 czerwca 2024

Citi Handlowy oferuje atrakcyjną promocję: 7,2% na Koncie Oszczędnościowym i 300 zł premii

Citi Handlowy wprowadził nową promocję: otwórz CitiKonto, zyskaj 7,2% na Koncie Oszczędnościowym i do 300 zł premii. Skorzystaj z atrakcyjnych warunków do 13 sierpnia 2024 roku!
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Bank Citi Handlowy wprowadził nową promocję dla klientów indywidualnych, oferując atrakcyjne warunki dla nowo otwartych rachunków oszczędnościowych.

W ramach oferty „Zyskaj 7,2% oraz do 300 zł” uzyskasz wyjątkowo korzystne oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym oraz szansę na otrzymanie premii pieniężnej. Oferta obowiązuje od 18 czerwca do 13 sierpnia 2024 roku lub do wyczerpania puli nagród w ilości 3000.

Kluczowe korzyści:

 • Oprocentowanie 7,2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 100 000 zł przez 4 miesiące.
 • Premia do 300 zł na nowo otwartym koncie osobistym.

Warunki uczestnictwa:

Aby skorzystać z promocji, spełnij kilka prostych warunków:

 1. Otwarcie konta: Otwórz CitiKonto i Konto Oszczędnościowe PLN oraz podpisz regulamin promocji.
 2. Transakcje bezgotówkowe: Dokonaj co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę minimum 300 zł miesięcznie. Transakcje muszą być dokonane w punktach handlowo-usługowych lub przez internet w polskich złotych i nie mogą być zwrócone.
 3. Wpływ na konto: Zapewnij wpływ na konto w wysokości co najmniej 2000 zł miesięcznie. Wpłaty te nie mogą pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.
 4. Zgody marketingowe: Zaakceptuj zgody na kontakt marketingowy i utrzymaj je przez wymagany okres, aby otrzymać dodatkową nagrodę 20 zł.

Szczegóły dotyczące nagród

 • Promocyjne oprocentowanie: 7,2% obowiązuje przez 4 miesiące, pod warunkiem spełnienia wymagań w każdym miesiącu. Oprocentowanie wypłacane jest w dwóch transzach: standardowe odsetki wypłacane ostatniego dnia roboczego miesiąca oraz różnica do 7,2% do 20 dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków.
 • Nagroda za wynagrodzenie: 280 zł za wpływ wynagrodzenia na konto przez trzy kolejne miesiące, zaczynając od drugiego miesiąca po otwarciu konta.
 • Nagroda za zgody marketingowe: 20 zł za wyrażenie zgód marketingowych i ich utrzymanie przez wymagany okres.
Więcej informacji na temat promocji CitiKonta w Citi Handlowy (rozwiń)

Promocja nie dotyczy osób, które miały konto w Citi Handlowym po 31 grudnia 2021 roku, ani obywateli lub rezydentów podatkowych USA oraz osób ze statusem dewizowym nierezydenta. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i jest ograniczona do puli 3000 nagród.

Cechy konta

 • Opłaty: Brak opłat za prowadzenie konta oraz za kartę debetową.
 • Bankomaty: Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce przy spełnieniu warunków.

Dodatkowe warunki i uwagi

Oferta obowiązuje wyłącznie na terenie Polski. Pula nagród jest ograniczona do 3000 sztuk, co oznacza, że promocja może zakończyć się przed wyznaczonym terminem. Nagrody są wolne od podatku dochodowego, z wyjątkiem odsetek od środków na Koncie Oszczędnościowym.

Jak przystąpić do promocji

Aby dołączyć do promocji, otwórz CitiKonto oraz Konto Oszczędnościowe PLN, podpisz regulamin promocji i spełnij wymienione warunki.

Zwróć uwagę na konieczność utrzymania wpływów na konto oraz dokonywania transakcji bezgotówkowych, aby móc skorzystać z promocyjnego oprocentowania i premii pieniężnej.

Dzięki tej promocji, nowi klienci Citi Handlowego skorzystają z wyjątkowo opłacalnych warunków oszczędzania, zyskując nie tylko wysokie oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym, ale także dodatkową premię do 300 zł. To doskonała okazja, aby rozpocząć oszczędzanie w Citi Handlowym i cieszyć się dodatkowymi korzyściami finansowymi.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.