ranking kont - logo serwisu
5 czerwca 2024

2000 zł dla firm w nowej promocji rachunku dla przedsiębiorców Banku Pekao

Zyskaj do 2000 zł z nową promocją Banku Pekao! Otwórz Konto Przekorzystne Biznes i skorzystaj z wyjątkowych nagród finansowych za aktywne korzystanie z rachunku.
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Bank Pekao wystartował z nową promocją dla przedsiębiorców, oferując do 2000 zł premii za aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego Biznes. Promocja trwa od 1 czerwca 2024 r. do 31 sierpnia 2024 r., a uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody finansowe w zamian za spełnienie określonych warunków. Ta oferta jest świetną okazją dla nowych klientów biznesowych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać możliwości jakie daje konto firmowe.

Terminy i nagrody

Promocja obejmuje różnorodne premie, które mogą osiągnąć łączną wartość do 2000 zł. Nagrody są podzielone na kilka kategorii, co pozwala przedsiębiorcom na elastyczne korzystanie z różnych usług bankowych. Oto, co można zyskać:

  • 300 zł za zdalne otwarcie rachunku.
  • Do 600 zł zwrotu w formie Moneyback - 3% zwrotu od transakcji kartą (do 120 zł miesięcznie).
  • Do 500 zł za korzystanie z terminala płatniczego POS Banku Pekao S.A.
  • 600 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt, pożyczkę, leasing lub faktoring.

Każda z tych nagród jest dostępna po spełnieniu określonych warunków, co daje przedsiębiorcom możliwość zdobycia znacznych środków na rozwój swojej działalności.

Warunki promocji

Aby skorzystać z promocji, przedsiębiorcy muszą spełnić kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim, należy zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne Biznes oraz kartę debetową Mastercard. Ponadto, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych oraz akceptacja regulaminu promocji.

Jednym z kluczowych wymogów jest wykonanie przelewu do ZUS na kwotę min. 300 zł w jednym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy. Jest to warunek niezbędny do uzyskania pierwszej premii i rozpoczęcia drogi do kolejnych nagród.

Dodatkowo, aby uzyskać pełne premie, należy spełnić różne warunki aktywności w zależności od rodzaju nagrody:

  • 300 zł za otwarcie konta online: Ta premia jest dostępna dla nowych klientów, którzy zdecydują się na otwarcie konta przez internet, co jest wygodnym i szybkim sposobem na rozpoczęcie współpracy z bankiem.
  • Do 600 zł moneyback: Aby uzyskać tę premię, należy dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł miesięcznie przy użyciu aplikacji PeoPay lub karty debetowej Mastercard. Moneyback to 3% zwrotu od transakcji, co daje maksymalnie 120 zł miesięcznie przez pięć kolejnych miesięcy.
  • Do 500 zł za korzystanie z terminala płatniczego: Warunkiem jest zawarcie umowy o terminal płatniczy Banku Pekao S.A. i przyjmowanie płatności na sumę min. 1000 zł miesięcznie. Premia wynosi 100 zł miesięcznie przez pięć miesięcy.
  • 600 zł za zawarcie umowy o kredyt, pożyczkę, leasing lub faktoring: Ta premia jest przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z dodatkowych produktów bankowych. Warunkiem jest m.in. uruchomienie kredytu lub pożyczki na kwotę min. 100 000 zł z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego lub Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego.

Cechy Konta Przekorzystnego Biznes

Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców, oferujące liczne korzyści. Oprócz premii pieniężnych, użytkownicy konta mogą liczyć na brak opłat za prowadzenie rachunku oraz dostęp do wielu usług dodatkowych. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z rabatów na usługi prawne oferowane przez firmę Availo, a także z faktoringu, który zapewnia płynność finansową firmom.

Konto Przekorzystne Biznes umożliwia również łatwe zarządzanie finansami dzięki zaawansowanym narzędziom bankowości internetowej i mobilnej. Aplikacja PeoPay oraz system Pekao24 dla firm zapewniają wygodny dostęp do konta z każdego miejsca i o każdej porze, co jest ważne dla przedsiębiorców działających w dynamicznych branżach.

Promocja Konta Przekorzystnego Biznes jest to więc doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swoje konto firmowe i zyskać dodatkowe środki na rozwój działalności.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszej pełnej analizie promocji w tym miejscu.

Jestem założycielem serwisu Rankingkont.pl. Ukończyłem SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywałem przy pracy z projektami cyfrowymi w Polsce, UE oraz USA.