Możesz zyskać 100 zł – Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

NOWA PROMOCJA ALIOR BANKU

Alior Bank do tej pory niezbyt często oferował premie za otwarcie konta bankowego, jednak ten trend wydaje się zmieniać. To już druga edycja promocji, w której za założenie Konta Jakże Osobistego możesz zyskać 100 premii. Przedstawiamy opis promocji i warunków, które należy spełnić, aby odebrać nagrodę.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

1. Zarejestruj się na stronie promocji.

2. Należy wyrazić zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Tak, aby Alior Bank mógł przekazać Organizatorowi informacje o tym, że klient otworzył konto w ramach promocji.

3. 30 dni od wysłania wniosku, nie później niż do 30 stycznia – do tego czasu należy zawrzeć umowę z Alior Bankiem.

4. Następnie, w ciągu 60 dni od otwarcia konta w Alior Banku, należy spełnić warunek aktywności na koncie, to jest:

1) zapewnić wpływy w kwocie przynajmniej 1000 zł na konto otwarte w promocji
2) wykonać 3 płatności bezgotówkowe – kartą do konta lub BLIK-iem.

Płatności można wykonać w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Transakcje muszą zostać zaksięgowane. Do transakcji nie wliczają się płatności dokonane w punktach oznaczonych kodami MCC: [7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
[8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
[4111] – m.in. usługi transportowe;
[6012] – instytucje finansowe;
[6211] – brokerzy ubezpieczeniowi;
[6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
[4829] – internetowe przekazy pieniężne;
[4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

WAŻNE TERMINY

1) 31 grudnia 2018 – do tego dnia należy zarejestrować się w promocji i złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste
2) 31 stycznia 2019 – termin na podpisanie umowy o Konto Jakże Osobiste
3) 31 marca 2019 – do tego dnia należy spełnić warunek aktywności na koncie
4) do 30 kwietnia 2019 – uczestnicy promocji zostaną powiadomieni o przyznaniu premii

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ?

1. Zarejestruj się na stronie promocji. W formularzu podaj swoje dane i zaakceptuj zgody.

2. Otwórz konto w promocji za pośrednictwem linka, który otrzymasz na adres e-mail. Otwarcie konta przez link, który otrzymasz na maila, to warunek konieczny do otrzymania premii! We wniosku do umowy ramowej należy podać taki same dane jak w formularzu rejestracyjnym do promocji. Na wykonanie tego kroku masz czas do 11 stycznia 2019. Naturalnie warto to zrobić od razu po zarejestrowaniu się w promocji, aby nie zapomnieć o terminie lub mieć pewność, że podajemy dokładnie te same dane.

OK! Spełniając warunki opisane w punktach 1-2, spełniasz podstawowe kryteria do wzięcia udziału w promocji. Teraz dowiesz się co należy zrobić, aby zyskać premię. Bank oferuje dwie nagrody – 50 zł i 100 zł – łącznie do 150 zł premii.

3. Aby uzyskać pierwszą nagrodę – 50 zł:

a) Po spełnieniu warunków opisanych w punktach 1-2, dokonaj aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile do 31 stycznia 2019 r. Aplikacje pobierzesz za pośrednictwem strony banku BGŻ lub wpisując w Google „GOmobile” 🙂
b) W styczniu 2019 dokonaj minimum 1 przelew środków z konta za pomocą bankowości elektronicznej (może być w aplikacji mobilnej)

4. Aby uzyskać drugą nagrodę – 100 zł:

a) Spełnij warunki opisane w punktach 1 – 3
b) W każdym z miesięcy luty-marzec 2019 dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł
c) W każdym z miesięcy luty-marzec 2019 otrzymaj wpływy na konto otworzone w ramach promocji, na łączną kwotę minimum 1000 zł.
5. Do dnia 30 kwietnia 2019 nie zamykaj konta, które zostało otwarte w ramach promocji.

PRZEKAZANIE NAGRODY

Premia zostanie przekazana nie później niż w terminie 14 dni od dnia, kiedy uczestnik otrzyma informację o przyznaniu premii (tj. najpóźniej 14 dni od 30 kwietnia).

KOMENTARZ DO PROMOCJI

100 zł premii za otwarcie Konta Jakże Osobistego to promocja z łatwymi do zrealizowania warunkami uczestnictwa. Świetna okazja na przetestowanie innowacyjnego konta Alior Banku, które daje możliwość skorzystania z wielu dodatkowych korzyści. Rekomendujemy 🙂

Informacje zamieszczone w opisie promocji są aktualne na dzień publikacji wpisu. Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz produktu, którego dotyczy promocja mogą ulec zmianom, szczególnie po zakończeniu promocji, kiedy znajduje się ona w archiwum. Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat, które są dostępne na stronie banku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o