Możesz zyskać 100 zł – Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Poniżej znajdziesz opis promocji. Może być dla Ciebie przydatny, jeżeli otworzyłeś już konto i chcesz sprawdzić warunki. 

W innym przypadku przejdź teraz do aktualnych promocji bankowych.

NOWA PROMOCJA ALIOR BANKU

Alior Bank do tej pory niezbyt często oferował premie za otwarcie konta bankowego, jednak ten trend wydaje się zmieniać. To już druga edycja promocji, w której za założenie Konta Jakże Osobistego możesz zyskać 100 premii. Przedstawiamy opis promocji i warunków, które należy spełnić, aby odebrać nagrodę.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

1. Zarejestruj się na stronie promocji.

2. Należy wyrazić zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Tak, aby Alior Bank mógł przekazać Organizatorowi informacje o tym, że klient otworzył konto w ramach promocji.

3. 30 dni od wysłania wniosku, nie później niż do 30 stycznia – do tego czasu należy zawrzeć umowę z Alior Bankiem.

4. Następnie, w ciągu 60 dni od otwarcia konta w Alior Banku, należy spełnić warunek aktywności na koncie, to jest:

1) zapewnić wpływy w kwocie przynajmniej 1000 zł na konto otwarte w promocji
2) wykonać 3 płatności bezgotówkowe – kartą do konta lub BLIK-iem.

Płatności można wykonać w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Transakcje muszą zostać zaksięgowane. Do transakcji nie wliczają się płatności dokonane w punktach oznaczonych kodami MCC: [7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
[8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
[4111] – m.in. usługi transportowe;
[6012] – instytucje finansowe;
[6211] – brokerzy ubezpieczeniowi;
[6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
[4829] – internetowe przekazy pieniężne;
[4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

WAŻNE TERMINY

1) 31 grudnia 2018 – do tego dnia należy zarejestrować się w promocji i złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste
2) 31 stycznia 2019 – termin na podpisanie umowy o Konto Jakże Osobiste
3) 31 marca 2019 – do tego dnia należy spełnić warunek aktywności na koncie
4) do 30 kwietnia 2019 – uczestnicy promocji zostaną powiadomieni o przyznaniu premii

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ?

1. Zarejestruj się na stronie promocji. W formularzu podaj swoje dane i zaakceptuj zgody.

2. Otwórz konto w promocji za pośrednictwem linka, który otrzymasz na adres e-mail. Otwarcie konta przez link, który otrzymasz na maila, to warunek konieczny do otrzymania premii! We wniosku do umowy ramowej należy podać taki same dane jak w formularzu rejestracyjnym do promocji. Na wykonanie tego kroku masz czas do 11 stycznia 2019. Naturalnie warto to zrobić od razu po zarejestrowaniu się w promocji, aby nie zapomnieć o terminie lub mieć pewność, że podajemy dokładnie te same dane.

OK! Spełniając warunki opisane w punktach 1-2, spełniasz podstawowe kryteria do wzięcia udziału w promocji. Teraz dowiesz się co należy zrobić, aby zyskać premię. Bank oferuje dwie nagrody – 50 zł i 100 zł – łącznie do 150 zł premii.

3. Aby uzyskać pierwszą nagrodę – 50 zł:

a) Po spełnieniu warunków opisanych w punktach 1-2, dokonaj aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile do 31 stycznia 2019 r. Aplikacje pobierzesz za pośrednictwem strony banku BGŻ lub wpisując w Google „GOmobile” 🙂
b) W styczniu 2019 dokonaj minimum 1 przelew środków z konta za pomocą bankowości elektronicznej (może być w aplikacji mobilnej)

4. Aby uzyskać drugą nagrodę – 100 zł:

a) Spełnij warunki opisane w punktach 1 – 3
b) W każdym z miesięcy luty-marzec 2019 dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł
c) W każdym z miesięcy luty-marzec 2019 otrzymaj wpływy na konto otworzone w ramach promocji, na łączną kwotę minimum 1000 zł.
5. Do dnia 30 kwietnia 2019 nie zamykaj konta, które zostało otwarte w ramach promocji.

PRZEKAZANIE NAGRODY

Premia zostanie przekazana nie później niż w terminie 14 dni od dnia, kiedy uczestnik otrzyma informację o przyznaniu premii (tj. najpóźniej 14 dni od 30 kwietnia).

KOMENTARZ DO PROMOCJI

100 zł premii za otwarcie Konta Jakże Osobistego to promocja z łatwymi do zrealizowania warunkami uczestnictwa. Świetna okazja na przetestowanie innowacyjnego konta Alior Banku, które daje możliwość skorzystania z wielu dodatkowych korzyści. Rekomendujemy 🙂

Informacje, które znalazły się w tym opisie promocji, są aktualne na dzień publikacji posta.

Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz konta bankowego, którego dotyczy promocja – w szczególności jeśli chodzi o opłaty związane z kontem bankowym – mogą ulec zmianom.

Kiedy kończy czas na wysyłanie nowych wniosków w promocji, wtedy zostaje ona przeniesiona do archiwum promocji. Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat na stronie banku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o