Konto Freemium (T-Mobile Usługi Bankowe)

T-Mobile Usługi Bankowe logotyp
Konto Freemium

Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe, to rachunek, który pozwoli Tobie na łatwe uniknięcie opłat. Dodatkowo możesz zyskać do 180 zł w roku, dzięki promocji moneyback pozwalającej na uzyskanie zwrotu za płatności kartą.

Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe

Podstawowe opłaty:

0 zł

Prowadzenie konta

0-6 zł

Karta płatnicza

0 - 6 zł

Bankomaty

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Zlecenie stałe

0 zł za obsługę karty płatniczej jeśli w miesiącu dokonano transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł.

0 zł za bankomaty za pierwsze 3 wypłaty w miesiącu.

Aktywne promocje:

Cechy Konta Freemium

Tanie konto

Niskie i łatwe do uniknięcia opłaty związane z prowadzeniem rachunku.

Usługi dodatkowe

Manager Finansów, program rabatowy Mapa Okazji, oraz 3% na koncie oszczędnościowym.

Płatności mobilne

Google Pay, Apple Pay, BLIK - wygodne płatności mobilne i internetowe.

Zyskaj do 180 zł w roku

Możesz zyskać nawet 180 zł w ciągu roku dzięki promocji MoneyBack.

W tym miejscu przygotowujemy dla Ciebie 
recenzję
analizę
opis
 Konta Freemium

Odwiedź nas już wkrótce i dowiedz się więcej o ofercie T-Mobile Usługi Bankowe!

Konto Osobiste Direct - analiza konta ING Banku Śląskiego

Konto Osobiste Direct - opis rachunku

Konto osobiste Direct to jedno z najlepszych i najpopularniejszych kont bankowych w naszym kraju. Rachunek posiada rozbudowaną ofertę usług dodatkowych, którymi możesz wygodnie zarządzać przez internet oraz w aplikacji mobilnej Moje ING.

To właśnie bankowość elektroniczna Moje ING jest cechą wyróżniającą konta. Bank ING był jedną z pierwszych instytucji finansowych, która postawiła na rozwiązania skierowane dla osób korzystających z konta przez internet i od wielu lat sukcesywnie rozwija swoje produkty i usługi internetowe. Dzięki temu od dawna możemy korzystać z wygodnej i rozbudowanej aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej.

Tym, co przemawia na korzyść banku, jest regularny rozwój usług internetowych. Jeszcze kilka lat temu bank reklamował możliwość dokonywania przelewów internetowych przez telefon. Przez ten czas oferta rozwinęła się bardzo dynamicznie. Dzisiaj Bank oferuje wbudowaną do aplikacji klawiaturę Moje ING, dzięki której dokonasz przelewu na numer telefonu odbiorcy.  

Bankowość internetowa i mobilna Moje ING to znak rozpoznawczy konta INGTak o systemie wypowiada wypowiada się redaktor bloga technologicznego Antyweb:

"Uważam, że całość prezentuje się naprawdę dobrze. Wszystko jest jasne, czyste i przejrzyste. Wszystkie potrzebne funkcje i opcje dostępne są od razu po zalogowaniu do konta. Nawigowanie po serwisie jest intuicyjne i nie powinno sprawić nikomu żadnego problemu."

Co prawda prezentowana opinia ma swoje źródło w artykule sponsorowanym, dlatego można potraktować ją z lekkim dystansem, ten fragment dobrze podsumowuje najważniejsze cechy bankowości elektronicznej Moje ING. System jest łatwy w obsłudze oraz daje dostęp do wielu ciekawych funkcji.

Opłaty za rachunek

Konto Direct jest warunkowo darmowym rachunkiem. Zatem jaki jest warunek uniknięcia opłat? Należy dokonać transakcji bezgotówkowych wysokości 300 zł w miesiącu (dzięki temu unikniesz warunkowej opłaty w kwocie 7 zł miesięcznie). 

Prowadzenie konta, polecenia zapłaty oraz stałe zlecenia są bezwarunkowo darmowe, co jest dużym plusem konta.

Bez prowizji wypłacisz gotówkę z bankomatów ING oraz Planet Cash niezależnie od kwoty i ilości transakcji.

W innych bankomatach pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, a prowizja za drugą i każdą kolejną wypłatę wynosi 2,5 zł. 

Istnieje także możliwość skorzystania z pakietu wypłat, który kosztuje 5 złotych miesięcznie i pozwala na bezpłatne korzystanie z wszystkich bankomatów w kraju, bez limitów.

Prowadzenie konta

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 0 zł – polecenie zapłaty
 • 0 zł – zlecenie stałe
 • 0 zł – przelew krajowy w PLN przez internet
 • 5 zł – przelew natychmiastowy przez internet


Karta płatnicza

 • 0 zł – wydanie karty
 • 0-7 zł* – miesięczna opłata za obsługę karty
 • 0 zł – prowizja od transakcji bezgotówkowych

* 0 zł jeśli dokonano i zaksięgowano płatności bezgotówkowe na kwotę 300 zł w miesiącu.


Bankomaty

 • 0 zł – wypłaty w bankomatach ING i Planet Cash
 • 0 zł – pierwsza wypłata w miesiącu z innych bankomatów
 • 2,5 zł – druga i kolejne wypłaty w miesiącu z innych bankomatów niż ING i Planet Cash
 • 6% prowizji od kwoty wypłaty + 3% za przewalutowanie – wypłaty w bankomatach za granicą


Staramy się, aby prezentowane informacje były aktualne, jednak nie możemy tego zagwarantować. Pełna i aktualna lista opłat jest zawsze dostępna na stronie banku, na etapie składania wniosku. Sugerujemy, aby zapoznać się z tą listą przed wysłaniem wniosku o konto. 

Konto Direct w ING - karta płatnicza

Do konta ING Banku Śląskiego jest dołączona karta VISA. 

karta płatnicza ING

Tak wygląda karta płatnicza dołączona do Konta Direct. Źródłem obrazka jest strona Banku ING.

Najważniejsze cechy karty dołączonej do rachunku w ING:

 • Wydawca karty: VISA
 • Opłata miesięczna za kartę: 0-7 zł
 • Czy można uniknąć opłaty: TAK
 • Warunek uniknięcia opłaty: transakcje bezgotówkowe w kwocie 300 zł / mies.
 • 3D-secure: TAK
 • Google Pay: TAK
 • Apple Pay: TAK
 • Usługi dodatkowe: karta wielowalutowa, SmartSaver

Karta wielowalutowa

Karta wielowalutowa to dobre rozwiązanie dla osób, które podróżują za granicę, ponieważ pozwala uniknąć prowizji za przewalutowanie transakcji. Oferta dotyczy transakcji w takich walutach jak Euro, Funt Brytyjski lub Dolar. 

Po podpięciu konta walutowego w systemie bankowości Moje ING i zasileniu rachunku odpowiednią kwotą w wybranej walucie, możesz dokonywać bezprowizyjnych płatności. Bank automatycznie przypisze transakcje do odpowiedniego subkonta, na którym posiadasz środki w wybranej walucie. Pamiętaj, aby zawsze posiadać odpowiednią kwotę, która pozwoli pokryć całość wartości transakcji, w ten sposób zawsze unikniesz prowizji. 

 

Smart Saver - automatyczne oszczędzanie

Smart Saver to jedna z ciekawszych usług dołączonych do Konta Direct w ING, dlatego warto się jej nieco bliżej przyjrzeć. 

Smart Saver to system automatycznego oszczędzania.  Jest to coś w rodzaju elektronicznej skarbonki.

Jak to działa? 

Na początku należy określić jaką kwotę od realizowanych przez Ciebie transakcji chcesz przelać na konto oszczędnościowe. To może być wartość procentowa lub zaokrąglenie do pełnej kwoty.

Następnie, przy dokonywaniu płatności bezgotówkowych, Smart Saver automatycznie pobierze wcześniej określoną przez Ciebie kwotę i przekaże ją na Twoje konto oszczędnościowe. Konto oszczędnościowe jest oprocentowane, więc od zaoszczędnonej w tej sposób sumy pieniędzy będą naliczane odsetki.

Dwa warianty oszczędzania w Smart Saver

W systemie Smart Saver możesz ustalić dwie reguły oszczędzania:

 1. Wariant 1oszczędzanie poprzez zaokrąglenie kwoty transakcji do pełnej wartości  – np. zaokrąglenie wartości transakcji do pełnych 10 zł.
 2. Wariant 2oszczędzanie określonego procenta od kwoty transakcji – np. 10% od wartości transakcji.

Poniżej zobacz przykład, jak działają te dwa warianty w praktyce. Ustalmy, że robisz zakupy, za które płacisz 18 złotych. Jaką kwotę zaoszczędzisz w pierwszym, a jaką w drugim wariancie oszczędzania?

Wariant 1 - oszczędzanie zaokrąglonej kwoty transakcji

Przyjmijmy ustalenie, że Smart Saver zaokrągla kwotę do pełnych 10 zł.
Płacąc 18 zł, Smart Saver automatycznie zaokrągla kwotę do 20 zł, a 2 zł jest przekazywane na Twoje konto oszczędnościowe.
W tym wariancie zaoszczędzasz 2 zł.

Wariant 2 - oszczędzanie procenta od kwoty transakcji

Przyjmijmy ustalenie, że Smart Saver odkłada 10% wartości Twoich transakcji..
Za zakupy płacisz 18 zł. Smart Saver odkłada 10% od wartości transakcji, czyli 1,8 zł.
W tym wariancie zaoszczędzasz 1,8 zł.

Bankowość internetowa i mobilna Moje ING

Bankowość Moje ING to jedna z największych zalet rachunku. 

Moje ING to rozbudowany, a jednocześnie prosty w obsłudze, system bankowości elektronicznej, dzięki któremu możesz wygodnie zarządzać swoim rachunkiem przez internet i z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Moje ING daje możliwość personalizacji i optymalizacji rachunku, dzięki czemu możesz uzyskać szybki dostęp do najważniejszych funkcji.

Zaczynamy - logowanie

Moje ING - logowanie

Aplikacja Mobilna Moje ING - ekran logowania

Jeszcze przed zalogowaniem do aplikacji (ale po wcześniejszej autoryzacji), uzyskasz dostęp do takich informacji jak np. aktualny stan Twojego konta. 

Bez logowania możesz wygenerować kod BLIK, co jest bardzo przydatne przy płatnościach internetowych. Bank powiadomi Cię o zrealizowanych transakcjach oraz wpływach na konto za pośrednictwem powiadomień na pasku Twojego telefonu.

Do aplikacji mobilnej na obu systemach – Android i iOS – zalogujemy się przy użyciu odcisku palca lub kodu PIN.

Jeżeli zdecydujesz się korzystać z wersji komputerowej bankowości Moje ING, bank nie poprosi Ciebie o podanie całego hasła, a jedynie wybranych znaków. Udogodnieniem jest też klawiatura ekranowa dostępna na stronie logowania banku – zastosowanie tych rozwiązań zwiększa Twoje bezpieczeństwo.

Funkcje bankowości Moje ING

System bankowości Moje ING, pozwala na wygodną obsługę i zarządzanie rachunkiem praktycznie przy użyciu każdego urządzenia. 

W bankowości Moje ING, łatwo zrealizujesz podstawowe operacje jak przelew bankowy oraz zarządzisz swoimi płatnościami ustawiając polecenie zapłaty czy stałe zlecenia. Warto wspomnieć, że za ustawienie i realizację tych operacji nie poniesiesz opłat, co jest dużym plusem rachunku ING. 

Moje ING oferuje też takie usługi jak “Analiza wydatków”, “Trener finansowy”, dzięki którym masz lepszą kontrolę nad Twoimi finansami, możesz śledzić strukturę swoich wydatków i optymalizować swój budżet. Możesz też skorzystać programu “Moje Rabaty”, dzięki którym zyskasz dodatkowe zniżki płatności w popularnych sklepach i serwisach internatowych. W czasie pisania tej recenzji, klienci ING mają dostęp do takich rabatów jak -4% od wartości rezerwacji na Booking.com, do -40% na wybrane produkty Philips czy 3 miesiące za darmowego korzystania z serwisu muzycznego TIDAL. Ciekawym rozwiązaniem dostepnym w moje ING są cele oszczędnościowe.

Cele oszczędnościowe

Po zalogowaniu się na swoje konto możesz zdefiniować cel, na który chcesz odkładać pieniądze. W systemie należy określić czas, w jakim chcesz zrealizować cel oraz formę wpłat na cel (płatności automatyczne / samodzielne). 

 

cele oszczędnościowe ING
Dodawanie nowego celu oszczędnościowego w Moje ING

Po dodaniu celu, możesz śledzić jaki jest Twój postęp, ile jeszcze zostało do odłożenia i czy jesteś w stanie zrealizować założony cel w określonym terminie. Cele, to coś w rodzaju wirtualnych subkont w obszarze Twojego konta oszczędnościowego, dlatego zyskasz też niewielkie odsetki od Twoich oszczędności.

 

Aplikacja mobilna banku

Korzystając z aplikacji Moje ING szybko zrealizujesz przelew na dowolny cel. Możesz sprawdzić saldo swojego rachunku, a także dokonać transakcji BLIK, bez konieczności logowania się na konto.

aplikacja mobilna Moje ING

Aplikacja Mobilna Moje ING - realizacja przelewu

W aplikacji mobilnej uzyskasz dostęp do wszystkich funkcjonalności Moje ING, które zostały wcześniej opisane. Oprócz tego, bardzo prostym rozwiązaniem i dużym plusem aplikacji są powiadomienia push, które możesz otrzymać każdorazowo, kiedy wpływ gotówki na konto lub z Twojego konta zostanie zrealizowany przelew.

Co wyróżnia rachunek

Konto Direct pozwala na uzyskanie dostępu do wielu bezpłatnych usług dodatkowych. Największe profity dla Klientów ING korzystających z Konta Direct:

 • Analiza finansów - moduł w systemie Moje ING, który w czytelny sposób przedstawia strukturę Twoich wydatków.
 • Trener finansowy - wbudowana aplikacja, która pomoże Ci osiągnąć cele finansowe.
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe z bonusowym oprocentowaniem do 2,5% w skali roku przez 4 miesiące od otwarcia konta
 • Moje rabaty rabaty wysokości nawet 40%, do popularnych sklepów internetowych i stacjonarnych, dostępne w bankowości internetowej Moje ING.
 • Profil zaufany, dzięki któremu możesz załatwić urzędowe sprawy przez internet.
 • Teraz otwierając Konto Direct możesz zyskać do 140 zł w promocji!

Konto osobiste Direct – krótkie podsumowanie

Konto osobiste Direct z bankowością Moje ING to warunkowo darmowe konto bankowe – czyli takie, za korzystanie z którego możesz uniknąć wszystkich opłat. 

Sprawdzając ofertę banku ING, szczególnie wyróżnić należy bankowość internetową i mobilną Moje ING, która jest prosta w obsłudze i zapewnia łatwy dostęp do wielu przydatnych funkcji.

Konto Direct to od wielu lat, niezmiennie jedna z najlepszych ofert na rynku. Łatwe do uniknięcia opłaty, wysoka jakość bankowości elektronicznej oraz dostęp do wielu usług dodatkowych – to oferta ING dla klientów korzystających z flagowego konta banku. Dodatkowo, jeśli wcześniej nie korzystałeś z usług banku, teraz możesz zyskać do 140 zł za otwarcie konta w promocji.

Zalety

 • Bankowość Moje ING - wyróżniająca się bankowość internetowa.
 • Usługi dodatkowe - Smart Saver, konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem, Trener Finansowy.
 • Warunkowo darmowe konto bankowe - możliwość uniknięcia wszystkich opłat
 • Możesz zyskać 140 zł za otwarcie rachunku

Wady

 • Warunkowe opłaty - możliwość naliczenia warunkowych opłat.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o