Konto Direct – zyskaj 120 zł za otwarcie

DO 120 ZŁ PREMII Z KONTEM DIRECT

Zyskaj nawet 120 zł premii za otwarcie Konta Direct przez internet. Jeżeli będziesz aktywnie korzystać z karty debetowej, spełnienie warunków promocji nie powinno stanowić problemu, a wtedy uzyskasz premię wysokości 100 lub 120 zł.

CZY MOGĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TEJ PROMOCJI?

W promocji możesz wziąć udział, jeżeli w okresie 1 lipca 2015 – 28 lutego 2017 roku nie posiadałeś/aś Konta Direct, Komfort, Premium, Klasycznego lub Student w ING Banku Śląskim, ani nie byłeś/aś współwłaścicielem jednego z tych kont.

Jest to jedyny warunek, który może Ciebie wykluczyć z wzięcia udziału w promocji. Nawet jeśli jesteś klientem ING Banku Śląskiego, ale korzystasz z innych usług banku jak np. Lokata, wtedy możesz wziąć udział w promocji.

ILE MOŻNA ZYSKAĆ?

W promocji zyskasz 100 zł za spełnienie podstawowego warunku oraz dodatkowych 20 zł za płatności BLIK-iem – razem nawet 120 zł!

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ?

1. Otwórz konto przez internet na stronie banku. Zawrzyj umowę o Konto Direct z kartą debetową.
2. Otwórz Otwarte Konto Oszczędnościowe.
3. Do 14 sierpnia 2017 wykonaj i rozlicz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Spełniając warunki pisane w punktach 1-3 zyskasz premię wysokości 100 zł.

4. Dokonaj minimum trzech transakcji BLIK-iem a otrzymasz dodatkowe 20 zł – razem zyskasz 120 zł!

Ważne – pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celach marketingowych.

DO KIEDY TRWA PROMOCJA?

Promocja trwa do 14 kwietnia 2017 r.

KIEDY OTRZYMAM PREMIĘ?

Premię wysokości 100 lub 120 zł otrzymasz do dnia 15 września 2017 r. na Otwarte Konto Oszczędnościowe, które otworzysz razem z Twoim kontem osobistym.

KOMENTARZ DO PROMOCJI

Konto osobiste Direct to produkt ze świetną bankowością internetową i mobilną. Promocja, w której zyskasz 100 lub 120 zł, to dobry argument, żeby otworzyć rachunek i sprawdzić jego możliwości. Jeżeli aktywnie korzystasz z karty płatniczej, z łatwością spełnisz warunek promocji.

Informacje zamieszczone w opisie promocji są aktualne na dzień publikacji wpisu. Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz produktu, którego dotyczy promocja mogą ulec zmianom, szczególnie po zakończeniu promocji, kiedy znajduje się ona w archiwum. Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat, które są dostępne na stronie banku.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *