Konto 360° – zyskaj nawet 360 zł

ZYSKAJ NAWET 360 ZŁ Z KONTEM 360°

Otwórz Konto 360° i zyskaj nawet 360 złotych w formie zwrotu za płatności kartą. Rachunek Banku Millennium to obecnie najlepsze konto w naszym rankingu kont osobistych, a promocja w której możesz zyskać do 360 zł to mocny argument, który przemawia na korzyść konta.

CZY MOGĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W TEJ PROMOCJI?

W promocji możesz wziąć udział jeżeli masz ukończone 18 lat i w okresie 29 lutego 2016 – 25 lutego 2017 nie posiadałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) lub Konta Technicznego w Banku Millennium.

ILE MOŻNA ZYSKAĆ?

W promocji zyskasz do 360 zł w formie zwrotu za płatności kartą i BLIK-iem.

W każdym z sześciu kolejnych miesięcy możesz zyskać do 60 zł.

W każdym miesiącu za płatności kartą otrzymasz 2% zwrotu (do 30 zł miesięcznie), a za płatności BLIK-iem 5% zwrotu (do 30 zł miesięcznie) – razem nawet 360 zł w ciągu pół roku.

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ?

1. Otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student razem z kartą debetową i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie oferty handlowej.

2. Przez 6 kolejnych miesięcy przynajmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium i wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIK. Za płatność uznaje się transakcje dokonane w punktach handlowo-usługowych oraz przez internet.

3. W przypadku Konta 360º w miesiącu kalendarzowym zapewnij łączne wpływy zewnętrzne wysokości przynajmniej 1000 zł (warunek nie dotyczy Konta 360º Student).

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie promocji.

DO KIIEDY MOGĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Do promocji możesz przystąpić do 30 czerwca 2017 r.

KOMENTARZ DO PROMOCJI

Konto 360° to obecnie #1 w naszym rankingu kont osobistych. Teraz dodatkowo możesz wziąć udział w promocji i zyskać nawet 360 zł premii za płatności kartą i BLIK-iem. Warto sprawdzić tę ofertę. 🙂

Informacje zamieszczone w opisie promocji są aktualne na dzień publikacji wpisu. Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz produktu, którego dotyczy promocja mogą ulec zmianom, szczególnie po zakończeniu promocji, kiedy znajduje się ona w archiwum. Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat, które są dostępne na stronie banku.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *