RankingKont.pl - logo

Konto 360 w Millennium Banku

opis konta osobistego

Konto 360 - najważniejsze informacje

Wybrane opłaty

0 / 8 zł

Prowadzenie rachunku

0 / 7 zł

Karta płatnicza

0 / 1 / 5 zł

Bankomaty

0 zł

Przelew internetowy

0 / 3 zł

Polecenie zapłaty

0 / 3 zł

Zlecenie stałe
Jak uniknąć opłat?
 • Zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł/mies. i dokonaj jednej transakcji bezgotówkowej.
 • Spełnienie warunku zwalnia z opłat za wszystkie bankomaty w kraju.
Aktualna promocja
Zyskaj do 270 zł
Krótko o rachunku - podsumowanie najważniejszych informacji:
Cechy rachunku
cecha - ikona 1

Bankowość elektroniczna Millenet

cecha - ikona 2

Konto Oszczędnościowe Profit

cecha - ikona 3

Pakiet Bardzo Pomocny

cecha - ikona 4

Otwórz konto "na selfie"

OTWÓRZ KONTO
Zyskaj do 270 zł

Konto 360° w Banku Millennium to rachunek dający dostęp do systemu bankowości elektronicznej Millenet z wysoko ocenianą aplikacją mobilną. Możesz uniknąć wszystkich opłat, w tym za bankomaty, jeśli spełnisz warunek aktywności.

Millennium konto internetowe - analiza rachunku

Konto 360 w Banku Millennium, to aktualnie jeden z najlepszych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych. Konto osobiste w Millennium wyróżnia wysoko oceniana aplikacja mobilna do zarządzania kontem oraz dostęp do darmowych usług dodatkowych (w tym ubezpieczenie assistance do Konta 360 przez pierwszy rok bez opłat).

Korzystając z tego konta możesz uniknąć wszystkich kosztów (tj. opłata za prowadzenie konta, kartę, jak również za bankomaty).

Choć warunkowa opłata jest podzielona na dwie części: opłata za kartę płatniczą i opłata za prowadzenie rachunku, to jest tylko jeden warunek, który zwalnia z tych opłat. Teoretycznie korzystanie z karty do konta to koszt 0 / 7 zł, a prowadzenie rachunku to kosz 0 / 8 zł. W praktyce warunkowa miesięczna opłata wynosi 0 lub 15 zł. Opłaty unikniesz zapewniając wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł/mies. oraz dokonując jednej płatności kartą w miesiącu (mogą być to płatności mobilne).

Jeśli chcesz wybrać Konto 360, dobrze jest upewnić się, że możesz regularnie uniknąć warunkowej opłaty za prowadzenie rachunku i kartę płatniczą. Z jednej strony jest ona względnie wysoka - 15 zł każdego miesiąca. Z drugiej strony możemy korzystać z konta za darmo, z dostępem do darmowych bankomatów, a sam warunek zwalniający z opłaty nie jest trudny do spełnienia.

 

Millennium promocja

Otwierając Konto 360 możesz też dodatkowo zyskać. To dobra informacja dla nowych klientów. Bank coraz częściej oferuje promocję do tego konta. To znaczy, ze otwierając konto osobiste w Banku Millennium możesz nie tylko uniknąć opłat za prowadzenie rachunku, kartę i wypłatę z bankomatów, ale możesz też zyskać aktywne korzystanie z konta - nawet kilkaset złotych. Konto Oszczędnościowe Profit to rachunek oszczędnościowy Banku Millennium, który okresowo, w ramach oferty promocyjnej jest dostępny z wyższym oprocentowaniem. Warto mieć to na uwadze i sprawdzić aktualną ofertę promocji bankowych.

Najważniejsze cechy rachunku

Uniknij opłat

Korzystaj z konta za darmo! Spełnij warunki aktywności, uniknij opłat za prowadzenie rachunku i kartę oraz zyskaj dostęp do darmowych bankomatów.

Płatności mobilne

Płatności mobilne: Apple Pay, BLIK, płatności zbliżeniowe w aplikacji (Android).

Bankowość elektroniczna Millenet

Bankowość internetowa Millenet oraz bardzo dobrze ocenianą aplikacją mobilną do Konta 360.

Usługi dodatkowe do konta

Pakiet Bardzo Pomocny (ubezpieczenie assistance gratis przez pierwszy rok bez opłat), Program rabatowy "Inspiracje", Pakiet Bezpieczeństwa, limit na koncie.

Teraz w promocji

Jeśli teraz otworzysz Konto 360 lub Konto 360 Student i spełnisz warunki promocji, możesz zyskać premię. 

Ogólnie o koncie osobistym w Millennium

Konto 360 - analiza

Bank Millennium SA jest bankiem uniwersalnym, który powstał w 1989 roku (wtedy jako Bank Inicjatyw Gospodarczych S.A.). Bank Millennium jest ogólnopolskim bankiem i pierwszym polskim bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych (źródło).

Konto 360 to rachunek bankowy, który daje wiele dodatkowych korzyści dla jego użytkowników. Co ważne, otwierając Konto 360 możesz uniknąć wszystkich opłat. Konto 360 Millenium Banku daje dostęp do wielu dodatkowych usług, jednocześnie umożliwiając korzystanie z rachunku bez opłat.

Jeśli chcesz mieć komfort w prowadzeniu rachunku, warto zadbać o to, aby uniknąć podstawowych opłat. Spełniając proste warunki nie tylko nie zapłacisz za prowadzenie konta i kartę płatniczą, ale też uzyskasz dostęp do darmowych bankomatów kraju.

Warunki uniknięcia opłat:

 • Zapewnij wpływy zewnętrzne (z innego banku) na konto w kwocie min. 1000 zł miesięcznie,
 • Przynajmniej 1 płatność kartą do konta w miesiącu (może być to płatność kartą z wykorzystaniem telefonu) albo BLIKiem.

Więcej informacji na temat opłat dla użytkowników Konta 360 znajdziesz poniżej.

Konto 360 opłaty

opłaty - ikona

Wybrane opłaty

Konto, przelewy

 • 0 zł / 8 zł - prowadzenie konta
 • 0 zł / 3 zł - polecenie zapłaty
 • 0 zł - zlecenie stałe
 • 0 zł - przelew krajowy w PLN przez internet
 • 5 zł - przelew natychmiastowy przez internet

0 zł za prowadzenie konta przy wpływach zewn. (z innego banku) na kwotę 1000 zł i min. 1 płatności kartą w miesiącu. 0 zł za utworzenie polecenia zapłaty; 3 zł za modyfikacje lub odwołanie.

Karta płatnicza i bankomaty

 • 0 zł - wydanie karty debetowej do konta
 • 0 zł / 7 zł - miesięczna opłata za kartę
 • 0 zł - prowizja od transakcji bezgotówkowych

0 zł za obsługę karty płatniczej przy wpływach zewnętrznych na kwotę min. 1000 zł i min. 1 płatności kartą w miesiącu.

 • 0 zł - wypłaty z bankomatów Banku Millennium
 • 0 zł / 1 zł - wypłata z bankomatów BZ WBK i Planet Cash
 • 0 zł / 5 zł - wypłaty z innych bankomatów w Polsce
 • 0 zł - wypłata gotówki w ramach usługi Cash Back
 • 0 zł / 2,5% nie mniej niż 9 zł - wypłata gotówki w bankomatach za granicą

0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą przy spełnieniu warunku zwalniającego z warunkowych opłat za konto (wpływy zewnętrzne na kwotę min. 1000 zł i min. 1 płatności kartą w miesiącu). Operatorzy bankomatów mogą naliczyć opłatę niezależnie (szczególnie dotyczy bankomatów za granicą).

Inne

 • 0 zł - wyciąg miesięczny w formie elektronicznej
 • 0 zł - powiadomienia SMS - hasło do autoryzacji zleceń
 • 0,25 zł - powiadomienia SMS: powiadomienia i zapytania na krajowy numer telefonu lub 2,99 zł - pakiet 20 SMS-ów w miesiącu na krajowe numery telefonu
 • 0 zł - polecenie przelewu SEPA (w EUR) w bankowości internetowej
 • 30 zł - przelew SORBNET (polecenie przelewu w placówce banku)

Dowiedz się więcej na temat opłat i prowizji:
Cennik usług – prowizje i opłaty
Cennik usług - karty debetowe

Karta Visa dołączona do rachunku

Gdy zdecydujesz się na Konto 360, możesz otworzyć rachunek z kartą płatniczą VISA.

karta Visa do rachunku Millennium

Źródło obrazka: Bank Millennium

Millennium Bank konto osobiste - najważniejsze cechy karty znajdziesz poniżej:

Wydawca karty

Visa

Opłata miesięczna za obsługę karty

0 / 7 zł

Warunek uniknięcia opłaty

Zapewnienie wpływów na konto na kwotę min. 1000 zł i min. 1 płatności kartą w danym miesiącu.

Płatności mobilne

Apple Pay, BLIK, płatności zbliżeniowe w aplikacji (dla systemów Android)

3-D secure - bezpieczne płatności online

TAK

Usługi dodatkowe

Pakiet Bezpieczeństwa, limity dzienne, Program Inspiracje

Ochrona Karty

Konto 360 pozwala skorzystać z pakietu ubezpieczeń Ochrona Karty, który jest dodawany nieodpłatnie do usługi Pakietu Bezpieczeństwa. Z kolei sam Pakiet kosztuje 3,99 zł w miesiącu i jest opcjonalny. Zapewnia dodatkową ochronę od płatności kartą. W ramach Pakietu otrzymasz 25 powiadomień SMS. Jak chodzi o ochronę karty, uzyskasz dostęp do:

 • Ubezpieczenia od nieupoważnionego użycia karty.
 • Ubezpieczenia rabunku gotówki pobranej z bankomatu lub terminala POS.
 • Ubezpieczenia zakupionego towaru.
 • Ubezpieczenia gwarancji najniższej ceny.
 • Ubezpieczenia rzeczy osobistych.

Płatności mobilne

Jeśli zdecydujesz się na Konto 360, możesz dokonać płatności zbliżeniowych z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Banku. Możesz dokonywać płatności Apple Pay oraz płacić z wykorzystaniem kodu BLIK.

Aktualnie Bank Millennium nie udostępnia klientom płatności z wykorzystaniem Google Pay. Jest to dosyć zaskakujące, ponieważ innowacyjne rozwiązania to jedna z charakterystycznych cech, wyróżniających ten Bank. Pozostaje liczyć, że sytuacja wkrótce ulegnie zmianie.

Dobrą informacją jest, że brak Google Pay nie oznacza, że użytkownicy telefonu z systemem Android nie mogą dokonywać płatności telefonem. Do realizacji tego rodzaju transakcji należy pobrać aplikację mobilną Banku Millennium na urządzenia z systemem Android.

Co wyróżnia konto osobiste w Millennium?

Tak jak w przypadku innych opisów kont i tym razem postanowiłem wybrać jedną cechę wyróżniającą rachunek.

W przypadku tego rachunku jest to dostęp do wielu usług dodatkowych (bez opłat). Konto 360 Millennium to oferta, która daje sporo możliwości w zakresie zarządzania kontem online. Bank dostarcza wiele rozwiązań, nie tylko bankowości elektronicznej. Sporo funkcji opisałem już wcześniej, właśnie przy okazji analizy rozwiązań bankowości internetowej i mobilnej.

Jednak lista usług dodatkowych się nie kończy. Sprawdźmy, co jeszcze do Bank ma do zaoferowania dla klientów korzystających z rozwiązań aplikacji mobilnej i bankowości internetowej.

Pakiet Bardzo Pomocny

Konto 360 daje możliwość skorzystania z usług dodatkowych, powiązanych z rachunkiem. Ofertą, która wyróżnia rachunek Banku Millennium jest Pakiet Bardzo Pomocny czyli ubezpieczenie assistance.

W ramach Pakietu możesz skorzystać z 7 świadczeń assistance w roku, a obejmują one: assistance medyczny (np. wizytę lekarza lub pielęgniarki) oraz assistance domowy (np. wizytę hydraulika). Pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, później koszt wynosi 4,98 zł/mies. (z Pakietu można zrezygnować).

Program Lubię To Polecam

„Lubię to polecam”, to program referencyjny, w ramach którego możesz otrzymać nagrodę za otwarcie konta z polecenia. Możesz polecać swoim znajomym Konto 360. Po spełnieniu odpowiednich warunków zarówno osoba polecana, jak i osoba polecająca, mogą odebrać nagrody. Mogą to być przykładowo: karta upominkowa do Empiku, premia za zakupy albo bilety do kina.

Program Inspiracje

Korzystając Konta Millennium 360, możesz wziąć udział w programie Inspiracje. To dedykowany program rabatowy, dzięki któremu możesz zyskać od kilku do kilkudziesięciu procent zniżki na produkty i usługi oferowane przez Partnerów Banku Millennium. Liczba miejsc, w których możesz otrzymać rabat, wynosi prawie 1000.

Wśród partnerów programu znajdziemy: Avans, Chocolissimo, Kobe, Monnari, Poczta Kwiatowa czy Yves Rocher. W celu wzięcia udziału Programie i uzyskania zniżki, należy poinformować sprzedawcę, przed dokonaniem płatności kartą Banku Millennium.

Konto 360 Student - wariant dla osób młodych (do 26 roku życia)

Warto wiedzieć, że osoby młode - do 26 roku życia, mogą skorzystać z wariantu Konto 360 Student. Ten rachunek posiada podobne cechy jak jego "starszy" odpowiednik, a jednocześnie pozwala w łatwiejszy sposób uniknąć opłat.

Użytkownicy w wieku do 26 lat, korzystający z wariantu Konto 360 Student, unikną wszystkich warunkowych opłat (w tym za bankomaty), jeśli w miesiącu dokonają jednej płatności kartą lub BLIKIEM. 

Konto 360 Student jest przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat i aby z niego korzystać, nie trzeba wcale posiadać statusu studenta. Dla młodszych użytkowników bank przygotował inne rozwiązanie - Konto 360 Junior.

Konto 360 opinia i podsumowanie

Konto 360 warunkowo darmowy rachunek bankowy, który daje użytkownikom dużo dodatkowych możliwości i dostęp do usług powiązanych z kontem, za które nic nie zapłacimy.

Zaczynając od możliwości uniknięcia wszystkich opłat i uzyskania dostępu do darmowych bankomatów w kraju i za granicą, przez bardzo dobrą bankowość elektroniczną z wysoko ocenianą aplikacją mobilną, na usługach dodatkowych, dołączonych do rachunku, kończąc. Jak chodzi o konto oferowane przez Bank Millennium, to lista korzyści jest długa.

Minusy rachunku? Na pewno jest to brak Google Pay. Pozostaje liczyć, że usługa płatności mobilnych już w niedalekiej przyszłości zostanie udostępniona użytkownikom rachunku. Czasowo rolę substytutu Google Pay mogą pełnić płatności zbliżeniowe, których dokonamy za pośrednictwem aplikacji dedykowanej dla systemu Android.

Dobrym sygnałem jest ciągły rozwój rozwiązań bankowości internetowej i mobilnej. Można się spodziewać, że w najbliższej przyszłości Bank zaoferuje nowe, ciekawych i - jak było do tej pory - innowacyjne rozwiązania, które wpłyną na komfort użytkowników rachunku.

Konto jest warunkowo darmowe. To znaczy, że możemy otrzymać dostęp do wszystkich rozwiązań opisywanych w tym artykule, nie ponosząc dodatkowych kosztów. Dlatego warto upewnić się, że otwierając konto jesteśmy w stanie uniknąć warunkowej opłaty za prowadzenie rachunku. W tym przypadku możesz skorzystać z bardzo dobrego konta bankowego bez konieczności ponoszenia kosztów.

 

Cechy Konta 360 - podsumowanie:

Wysoka jakość bankowości elektronicznej

Bankowość internetowa Millenet i bardzo dobrze oceniana przez klientów aplikacja Banku, to znaczące zalety tego rachunku.

Korzystaj z konta bez opłat

Spełnij warunek aktywności - dokonaj jednej transakcji kartą na dowolną kwotę i zapewnij wpływy zewnętrzne na kwotę min. 1000 zł i korzystaj z konta z wieloma dodatkowymi usługami bez opłat.

Płatności mobilne

Apple Pay, BLIK, płatności zbliżeniowe w aplikacji Android.

Darmowe usługi dodatkowe

Manager Finansów, wirtualny asystent Milla, MilleUrząd, program rabatowy Inspiracje, Lubię to polceam - niektóre rozwiązania dołączone do rachunku Millennium Banku.

Ubezpieczenie assistance Pakiet Bardzo Pomocny

Dla użytkowników konta ubezpieczenie assitance "Pakiet Bardzo Pomocny" jest darmowe pierwszy rok.
więcej informacji - ikona
W skrócie
Czy konto jest darmowe?
Zapewnij wpływy wartości min. 1000 zł / mies. i dokonaj jednej transakcji bezgotówkowej kartą, aby uniknąć warunkowych opłat.
Zalety rachunku
Wysoka jakość bankowości elektronicznej Millenet z dostępem do usług dodatkowych bez opłat.
Unikalna cecha konta
Wiele korzyści za darmo.
otwórz konto - link

Otwórz Konto 360

Zobacz aktywne promocje kont osobistych

Sprawdź rankingi kont bankowych

Ranking Kont Osobistych

W tym Rankingu znajdziesz najlepsze konta osobiste dla klientów indywidualnych.

Sprawdź »

Ranking Darmowych Kont

Sprawdź najtańsze konta bankowe w aktualnym zestawieniu darmowych kont bankowych.

Sprawdź »

Ranking Kont Firmowych

Poznaj najlepsze konta bankowe dla Przedsiębiorców w aktualnym Rankingu.

Sprawdź »

Ranking Kont Oszczędnościowych

Sprawdź najlepiej oprocentowane rachunki w aktualnym Rankingu.
Sprawdź »

Ranking Kont dla Studentów

Poznaj najlepsze konta dla osób młodych w aktualnym Rankingu.

Sprawdź »

Ranking Kart Kredytowych

Poznaj najlepsze karty kredytowe i sprawdź dostępne promocje.

Sprawdź »
cloud-checkstarpushpinsmartphonelaptop-phoneselectcheckmark-circlechevron-down-circle