„eKonto z Premią” – zyskaj 140 zł

zyskaj 140 zł - promocja mBanku
Zyskaj 140 zł - promocja mBanku

W promocji mBanku możesz zyskać 140 zł oraz promocyjne oprocentowanie – 2,5% – na koncie oszczędnościowym „Moje cele”.

To już 7. edycja promocji „eKonto z premią”. Bank na stronie promocji zachęca do tego, żeby docenić jesień i odebrać aż 140 zł premii.

promocja mBanku

To jak, docenisz jesień?

Swoją drogą ciekawe czy na koniec grudnia zmieni się hasło, a liść-logo mBanku zastąpi płatek śniegu.

To, co na pewno się nie zmieni, to regulamin i warunki promocji.

Sprawdźmy, kto może wziąć udział w akcji promocyjnej mBanku i jakie warunki należy spełnić, aby zyskać nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji mBanku?

Promocja jest dla nowych klientów Banku. W rozumieniu regulaminu promocji nowym klientem banku, są osoby, które od 1 stycznia 2017 nie były i nadal nie są posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych: 1140 2004 lub 1140 2017.

Oprócz tego, żeby zakwalifikować się do promocji musisz złożyć wniosek o eKonto osobiste (co jest naturalne) razem z wydaniem karty debetowej. Należy też zaakceptować wymagane oświadczenia (w tym regulamin promocji) oraz zawrzeć indywidualną umowę prowadzenie rachunków bankowych.

(Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest numer rozliczeniowy zajrzyj do artykułu „Jaki to bank„.)

Warunki aktywności w promocji - czyli jak zyskać do 140 zł premii?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia, jednak wymagają szybkiego działania.

Warunek pierwszy: jak zyskać 100 zł

 • Otwórz konto w promocji i w ciągu 7 dni od otwarcia zasil je kwotą minimum 1000 zł.
 • Wykonaj 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, które nie zostaną anulowane do 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.
Ciekawe, że bank nie definiuje w regulaminie kiedy należy wykonać te transakcje. Możemy posiłkować się przykładem ze strony promocji, który wskazuje że otwierając konto w listopadzie, przelew należy wykonać w ciągu 7 dni, a transakcje należy dokonać do końca grudnia. Można więc przyjąć, że transakcji należy dokonać do końca kolejnego miesiąca następującego po otwarciu konta.

Warunek drugi: jak zyskać 40 zł

 • W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą min. 1000 zł
 • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, które nie zostaną anulowane do 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Jeśli chodzi o terminy, to jest tutaj trochę niejasności dlatego zastanówmy się jak to wygląda w rzeczywistości.

W przykładzie na stronie promocji jest informacja, że otwierając konto 11 listopada, transakcji kartą należy dokonać do końca grudnia i w kolejnym miesiącu – styczniu – znowu zasilić konto i dokonać transakcji.

Można zatem przyjąć, że na spełnienie pierwszego warunku mamy niespełna 2 miesiące: okres do końca miesiąca kiedy otworzyliśmy konto i kolejny miesiąc, a drugi warunek należy spełnić w 3 miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta.

Trochę to skomplikowane… Cóż, najbezpieczniej będzie spełnić warunki w każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych, wtedy będziemy mieć 100% pewności, ze nagroda zostanie przyznana.

Wydanie nagród w promocji

Wydanie nagród, to kolejna łamigłówka, która wymaga dokładnego wczytania się w regulamin. Tak naprawdę nie rozumiem dlaczego niektóre banki tak skomplikowanie konstruują zasady promocji – czemu to ma służyć?….

Ale OK. Wygląda to w ten sposób, że:

 • Premię za spełnienie pierwszego warunku promocji otrzymasz do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, zakładając że w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym spełniłeś lub spełniłaś warunki promocji. Przykład: dołączasz do promocji w listopadzie; w listopadzie i grudniu spełniasz warunki; premię otrzymujesz w styczniu.
 • Premię za spełnienie drugiego warunku otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, kiedy spełniłeś lub spełniłaś warunku. Tu sytuacja jest prostsza – np. spełniasz warunek w grudniu, premię otrzymujesz do końca stycznia.

Ważne informacje.

 • „eKonto z premią” to cykliczna promocja konta mBanku. Co ciekawe, jednym z warunków wzięcia udziału w promocji jest zaakceptowanie oświadczenia w regulaminie, które mówi o tym, że w przyszłości Bank może organizować podobne promocje (kwota nagród może być inna), a użytkownik przyjmuje to do wiadomości.
 • Wniosek w promocji można wysłać do 30 stycznia 2020, a sama promocja trwa do 31 maja 2020.
 • Promocja nie jest limitowana przez pulę promocyjnych wniosków.
 • Promocyjne oprocentowanie na koncie „Moje cele” obowiązuje do kwoty 20 000 zł.

eKonto osobiste - informacje o rachunku

Zobacz najważniejsze opłaty:

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 0-7 zł – opłata za obsługę karty płatniczej.
  0 zł przy dokonaniu jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu.
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów w kraju w kwocie od 100 zł.
 • 0 zł – przelew internetowy w PLN

Dowiedz się więcej o eKoncie osobistym

eKonto w mBanku
Konta osobiste
Łukasz Scheibinger

eKonto w mBanku

eKonto w mBanku, to jedno z najpopularniejszych kont bankowych w Polsce. mBank wyróżnia jest najwyższa jakość bankowości elektronicznej, ze świetną aplikacją mobilną.

Przeczytaj recenzję »

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Przewiń do góry