ranking kont - logo serwisu

eKonto Możliwości - konto dla młodych w mBanku

opis konta dla studentów - ikona

eKonto Możliwości - najważniejsze informacje

Wybrane opłaty

0 zł

Prowadzenie konta

0 zł

Karta płatnicza

0 zł

Bankomaty

0 zł

Przelew online
Jak uniknąć opłat?
 • Darmowe konto bankowe bez konieczności spełniania warunków!
Aktualna promocja
Zyskaj 410 zł
eKonto Możliwości jest przeznaczone dla osób w wieku 13-24 lata. Nie musisz posiadać statusu studenta, żeby otworzyć to konto.
Korzyści dla studenta
cecha - ikona 1

Bezwarunkowo darmowe konto!

cecha - ikona 2

Darmowe bankomaty

cecha - ikona 3

Bankowość elektroniczna - TOP!

cecha - ikona 4

Usługi dodatkowe za darmo

eKonto możliwości w mBanku, to bezwarunkowo darmowy rachunek dla osób, w wieku do 24 lat. Jedna z najlepszych bankowych aplikacji mobilnych, mnóstwo przydatnych rozwiązań (w tym szybkie przelewy na telefon) oraz szansa na dodatkowy zysk w promocji i programie poleceń - to tylko niektóre cechy tego konta!

mBank konto dla młodzieży - analiza i opis
status aktualizacji ikona
Ten opis dawno nie był aktualizowany.
Dążymy do utrzymania aktualności informacji na stronie. Należy jednak zauważyć, że opis ten nie był od dawna aktualizowany i może zawierać nieaktualne dane. Przewidywana data aktualizacji: maj 2023.

eKonto Możliwości, to darmowe konto bankowe od mBanku, dla osób w wieku 13-24 lata. To właśnie brak opłat jest jedną z największych zalet eKonta Możliwości. Jeśli zdecydujesz się wybrać ten rachunek, wtedy nie poniesiesz kosztów za:

 • otwarcie i prowadzenie konta,
 • kartę debetową do rachunku,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (z usługą wielowalutową; dotyczy prowizji banku),
 • przelewy internetowe zwykłe,
 • przelewy natychmiastowe na numer telefonu,
 • a także: aplikację mobilną, cele oszczędnościowe, wpłaty i wypłat w placówce mBanku oraz wpłatomaty mBanku, Planet Cash, Cashline.

To nie wszystko, co możesz zyskać wybierające eKonto możliwości dla osób w wieku od 13 do 24 lat w mBanku. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rachunku? Sprawdź co mBank ma do zaoferowania dla młodych klientów!

mBank Konto dla Młodych - najważniejsze cechy rachunku

Bezwarunkowo darmowe

Korzystaj z konta za darmo, bez konieczności spełniania warunków aktywności. Prowadzenie konta i karta płatnicza są zawsze darmowe!

Bankomaty za darmo

Wybieraj gotówkę we wszystkich bankomatach w kraju bez prowizji.

Aplikacja mobilna mBanku

Razem z rachunkiem dostaniesz jedną z najlepszych bankowych aplikacji mobilnych.

Płać wygodnie telefonem

Płać telefonem wykorzystując Google Pay, Apple Pay lub kod BLIK.

Usługi dodatkowe bez opłat

Cele oszczędnościowe, automatyczne oszczędzanie, szybkie przelewy na telefon, to niektóre z usług dołączonych do tego rachunku.

Teraz promocja (+140 zł)

Otwórz teraz konto online i zyskaj do 140 zł!

mBank dla młodych - co bank oferuje dla klientów przed 25 rokiem życia?

eKonto możliwości w mBanku, to wyróżniające się konto młodzieżowe. Z rachunku mogą korzystać osoby, które mają mniej niż 25 lat. Jak już mogłeś się dowiedzieć, to konto bezwarunkowo darmowe, więc za korzystanie z rachunku nie poniesiesz opłat. Gdy ukończysz 25 lat, dalej możesz korzystać z konta, które przekształci się w eKonto Osobiste.

Zostańmy jednak przy wariancie dla osób do 24 lat. Co oferuje konto młodzieżowe dla użytkowników? W tej analizie poznasz najważniejsze cechy rachunku:

eKonto możliwości w telefonie, czyli aplikacja mobilna mBanku

Znakiem rozpoznawczym mBanku jest wysoka jakość bankowości internetowej i mobilnej. W aplikacji mobilnej do eKonta możliwości, możesz w łatwy sposób zadbać o podstawowe czynności związane z rachunkiem:

 • sprawdzisz stan konta,
 • potwierdzisz transakcje w internecie,
 • zrealizujesz zwykły przelew, przelew ekspresowy i przelew na numer telefonu.

Przydatną funkcją aplikacji są powiadomienia, dzięki którym dowiesz się "co się dzieje" na twoim koncie w mBanku, nawet wtedy gdy nie korzystasz z aplikacji. Tego rodzaju powiadomienie pokazuje się na górnym pasku w telefonie i działa na podobnej zasadzie jak powiadomienie w aplikacji Messenger od Facebooka czy na Instagramie albo WhatsAppie. Dzięki powiadomieniom w telefonie możesz na bieżąco śledzić co dzieje się na Twoim koncie, nawet bez włączania aplikacji.

Sytuacja kryzysowa? To się zdarza! Otwórz apkę i zablokuj szybko zgubioną kartę! Wcześniej możesz ustawić limity transakcji, żeby zwiększyć swoje bezpieczeństwo.

O aplikacji mobilnej mBanku piszę w bardzo dobrym tonie, ponieważ to jedna z najlepszych aplikacji bankowych. Świadczą o tym nie tylko liczne nagrody, ale też oceny użytkowników. Przykładowo na dzień publikacji tego wpisu, wersja aplikacji na system iOS posiada średnią ocenę 4.8 na 5 możliwych punktów, przy ponad 135 tysiącach ocen. Takie liczby mówią same za siebie.

Jedną z funkcji dostępnych w aplikacji, jest możliwość dokonywanie przelewów na telefon BLIKIEM.

Przelewy na telefon - szybki sposób na rozliczenie się ze znajomymi (i nie tylko)

Przelewy na telefon BLIK, to jedna z usług dołączonych do konta mBanku, z której możesz skorzystać w aplikacji mobilnej bez dodatkowych opłat.

Ten rodzaj przelewu może okazać się bardzo przydatny określonych sytuacjach.

 • Gdy nie znasz numeru konta odbiorcy przelewu.
 • Gdy chcesz zrealizować przelew natychmiastowy bez dodatkowych kosztów. 

Usługa wykorzystuje system Express Elixir, dzięki czemu tego typu transakcja jest realizowana w trybie natychmiastowym. W większości przypadków pieniądze znajdą się na koncie odbiorcy niemal natychmiast, a realizacja takiego przelewu jest darmowa (podczas gdy za zwykły przelew Express Elixir trzeba zapłacić).

Przelew na telefon sprawdzi się w sytuacji, gdy chcesz się rozliczyć ze znajomymi, po wspólnym wyjściu do restauracji czy do kina. Służy przede wszystkim do regulowania bieżących zobowiązań, bo jego wartość jest limitowana zazwyczaj do kilkuset złotych. Aplikacja mobilna to wszystko, czego potrzebujesz, aby zrealizować taki przelew

Prośba o przelew BLIK

Organizujesz zrzutkę na urodziny znajomego? Zamiast rozliczenia w tradycyjny sposób, teraz możesz wysłać prośbę o przelew w aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu się do aplikacji wybierz prośbę o przelew, następnie w książce odbiorców zaznacz znajomych, do których chcesz przesłać prośbę i wpisz kwotę do podziału (możesz też uwzględnić siebie, aby podział był równy).

Gdy zatwierdzisz prośbę i wyślesz ją do znajomych, otrzymają oni na swoim telefonie powiadomienie o tym, że otrzymali prośbę o przelew. Wystarczy, że zatwierdzą tą prośbę i wtedy pieniądze zostaną przelane na Twoje konto.

Jest jednak mały haczyk. Twoi znajomi też muszą posiadać konto i aplikację mBanku, aby móc zrealizować płatność na prośbę o przelew. Bardzo możliwe, że Twoi znajomi też korzystają z konta w mBanku. Jeżeli jednak mBank nie jest wyborem Twoich znajomych... wtedy możesz polecić konto i zyskać!

Zyskuj z kontem mBanku dla młodych

Tym sposobem przeszliśmy od przelewów na telefon BLIKIEM do polecania rachunku znajomym. eKonto możliwości to rachunek, z którym możesz zyskać. Mam dla Ciebie dwie podpowiedzi, w jaki sposób możesz się wzbogacić dzięki temu rachunkowi.

wskazówka - ikona
Podpowiedź #1
Polecaj konto znajomym i zyskuj 75 zł za jedno konto!

Jeśli polecisz konto znajomym, możesz zyskać 75 zł premii za eKonto Możliwości i 100 zł za eKonto osobiste. Kilka skutecznych poleceń i może uzbierać się całkiem spora suma. A czym jest skuteczne polecenie? Potrzebne jest spełnienie warunków aktywności:

 • Ty musisz zapłacić 5 raz kartą do swojego konta w sklepie stacjonarnym lub w punkcie usługowym
 • Znajomy, któremu polecisz konto powinien zapłacić 5 razy kartą do konta w sklepie stacjonarnym lub punkcie usługowym i wykonać 1 transakcję BLIKIEM.

Czas na spełnienie warunków macie do końca miesiąca, następującego po miesiącu, kiedy znajomy otworzy konto z polecenia. Jeśli np. znajomy otworzy konto w styczniu, to czas na spełnienie warunków macie do końca lutego. Więcej o programie dowiesz się na stronie tej mBanku.

wskazówka - ikona
Podpowiedź #2
Sprawdź aktualne promocje i zyskaj otwierając nowe konto!
Czy wiesz, że otwierając konto też możesz zyskać premię? mBank oferuje promocje dla młodych, w której za spełnienie warunków aktywności można zyskać ponad 100 zł. Jeśli jeszcze nie masz konta w mBanku, a chcesz je otworzyć, to sprawdź czy promocja jest dostępna. Aktualną listę promocji znajdziesz na stronie promocje bankowe.

Karta do konta z dowolnym wizerunkiem, płatności kartą z wykorzystaniem telefonu

A co z kartą płatniczą? Do eKonta możliwości jest dołączona w pełni darmowa karta Visa Me. Za podstawowe operacje wykonywane przy użyciu tej karty nic nie zapłacisz. Karta Visa Me to:

 • 0 zł za wydanie karty,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (prowizja banku),
 • 0 zł za wpłaty w sieci wpłatomatów mBanku, Planet Cash i Cashline.

Kartą zapłacisz zbliżeniowo (Visa PayWave), w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych oraz przez internet. Kartę możesz dodać do Google Pay lub Apple Pay i płacić telefonem. Możliwe są tez płatności z wykorzystaniem kodu BLIK w aplikacji mobilnej Banku.

Dodatkowo tą kartę możesz spersonalizować, wybierając jeden z niestandardowych wizerunków. Karta ze zdjęciem pizzy? A może wolisz spraye do graffiti? Albo zdjęcie kota na plaży?... Ty wybierasz. Opłata za kartę z takim obrazkiem to dalej 0 zł.

Gdy wybierasz się za granicę - usługa wielowalutowa i wypłaty z bankomatów.

Wybierasz się za granicę? Skorzystaj z darmowej usługi wielowalutowej. Warto dobrze zrozumieć tą część, bo dzięki temu będziesz mógł trochę zaoszczędzić...

Gdy wybierasz się za granicę skorzystaj usługi wielowalutowej dołączonej do karty w mBanku. W standardowym trybie (czyli bez tej usługi) bank pobiera prowizje za przewalutowanie transakcji. Jednak w przypadku, gdy usługa wielowalutowa jest włączona odnosisz następujące korzyści:

 • bank nie pobierze prowizji za transakcje w wybranych walutach, o ile na koncie posiadasz odpowiednią walutę;
 • jeśli płacisz w innej walucie, prowizja za przewalutowanie transakcji będzie mniejsza.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wypłat z bankomatów za granicą. Generalnie bankomaty za granicą są darmowe, ale należy uwzględnić jeszcze kilka kwestii. Gdy masz włączoną usługę wielowalutową, wtedy:

 • bank nie pobierze prowizji za wypłatę z bankomatu za granicą w walucie, którą posiadasz na koncie,
 • bank pobierze niższą prowizję za przewalutowanie transakcji, jeśli wybierasz pieniądze w innej walucie.

Należy też pamiętać, że wypłaty za granicą są darmowe w takim aspekcie, że mBank nie pobiera prowizji za taką wypłatę. Opłata może jednak zostać naliczona przez operatora bankomatu. 

wskazówka - ikona
Podpowiedź #3

Wybierasz się za granicę? Włącz usługę wielowalutową i zapewnij dostępność odpowiedniej kwoty na Twoim koncie (np. 300 Euro). Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić.

Cele oszczędnościowe i automatyczne oszczędzanie

Zbierasz na określony cel? Na przykład wyjazd na narty albo zrobienie prawa jazdy? Ustaw cele oszczędnościowe, zacznij automatycznie oszczędzać małe kwoty, gdy dokonujesz transakcji i realizuj swoje cele. eKonto możliwości pozwala na realizację celów oszczędnościowych za każdym razem, gdy płacisz kartą do konta.

Jak to działa?

Możesz dokonać wyboru różnych wariantów automatycznego oszczędzania:

 • zaokrąglenie kwot do pełnej sumy (np. do pełnych 10 zł),
 • określony procent od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji),
 • stała kwota od każdej transakcji (np. 10 zł od każdej transakcji),
 • stały przelew raz w miesiącu (np. 100 zł).
 • oprócz tego możesz też wybrać realizację celu oszczędnościowego przez dokonywanie własnych przelewów z konta.

Jak to działa w praktyce? Weźmy na przykład wariant "zaokrąglenie kwoty przelewu do pełnej sumy" i przyjmijmy, że kwota jest zaokrąglana do pełnych 10 zł. Za każdym razem kiedy dokonujesz transakcji kartą, kwota którą płacisz będzie zaokrąglona do pełnych 10 zł, a różnica między rzeczywistą wartością transakcji, a zaokrągleniem zostanie przelana na Twoje konto.

Przyjmijmy, że dokonujesz zakupów na kwotę 43,55 zł. Wtedy kwota zostanie zaokrąglona do pełnych 50 zł, a na Twoje konto oszczędnościowe zostanie przelana kwota 6 zł 45 groszy. Będzie się to działo automatycznie i za każdym razem gdy dokonujesz płatności kartą.

Przyjmijmy, że w celu "wyjazd na weekend ze znajomymi" ustaliłeś, że musisz oszczędzić 300 zł. Po określonej ilości transakcji kartą, cel zostanie zrealizowany w sposób automatyczny.

Zakupy w internecie - korzystaj z okazji

Bez dwóch zdań zakupy online są bardzo wygodne. Możesz ich dokonywać z domu i o dowolnej porze. Wygodny jest również sposób realizacji płatności za te zakupy, z wykorzystaniem mTransferu, czyli płatności na jedno kliknięcie. Finalizując zamówienie w ten sposób nie musisz wpisywać danych przelewu - wystarczy autoryzacja transakcji.

Wygodnym sposobem, jest też opłacenie zakupów z wykorzystaniem kodu BLIK. Sześciocyfrowy kod wygenerujesz w aplikacji. Transakcję potwierdzisz w aplikacji mobilnej lub hasłem z SMSa.

Rozwiązaniem udostępnianym przez mBank dla klientów w bankowości elektronicznej, jest Program mOkazje. To program rabatowy, korzystając z którego zyskasz dodatkowe zniżki. Korzystasz z mOkazji, dokonujesz zakupów, a później otrzymujesz zwrot środków na konto.

Konto dla młodych w mBanku - podsumowanie i opinia (czy warto?)

Konto dla młodych od mBank, to rozwiązanie, które niesie za sobą sporo korzyści. Jeśli zestawimy to z faktem, że konto jest bezwarunkowo darmowe, okaże się, że to jeden z najlepszych rachunków dla młodych osób, przed 25 rokiem życia. To konto znalazło się w czubie rankingu kont dla studentów, niech jednak nazwa Cię nie zmyli, bo aby posiadać ten rachunek nie trzeba mieć statusu studenta.

Co wpływa na wysoką ocenę rachunku? Praktycznym aspektem jest tutaj brak opłat: 0 zł za prowadzenie rachunku, opłata za kartę nie występuje (kartę Visa Me z niestandardowym wizerunkiem wyrobisz za darmo) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce bez prowizji, to mocne argumenty, które są bardzo ważne jak chodzi o każde konto młodzieżowe. Użytkownicy eKonta możliwości nie muszą się martwić o opłaty.

mBank jest liderem jak chodzi o rozwiązania bankowości elektronicznej. Po otwarciu rachunku warto pobrać aplikację mobilną do konta mBanku i bliżej zapoznać się z serwisem bankowości internetowej.

Użytkownicy konta mogą korzystać z wielu usług dodatkowych. Robisz zakupy online? Skorzystaj ze zniżek dzięki mOkazjom! Masz cel oszczędnościowy? Odkładaj środki automatycznie dzięki celom oszczędnościowym. Chcesz wiedzieć co dzieje się na Twoim koncie? Dzięki powiadomieniom push na ekranie Twojego telefonu nie ominą Cię najważniejsze zdarzenia. O wszystkim dowiesz się w czasie rzeczywistym.

Cechy eKonta możliwości - podsumowanie:

Bezwarunkowo darmowe konto
Opłata za kartę, prowadzenie konta i bankomaty nie występuje! Nie musisz spełniać żadnych warunków.
Wysoko oceniana aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna mBanku to jedna z największych zalet tego rachunku.
Płatności mobilne
Płać zbliżeniowo oraz z wykorzystaniem aplikacji Google Pay, Apple Pay i BLIKIEM.
Darmowe przelewy na numer telefonu
Realizuj szybkie przelewy na numer telefonu Twoich znajomych przez aplikację mobilną, bez dodatkowych opłat.
Dodatkowe korzyści dla użytkowników rachunku
mOkazje, automatyczne oszczędzanie, program poleceń... To tylko niektóre rozwiązania dołączone do konta mBanku.

Udostępnij ten wpis:

informacje - ikona
Informacje o koncie
Czy konto jest darmowe?
Tak! To konto jest bezwarunkowo darmowe!
Zalety rachunku
Zapoznaj się z możliwościami w bankowości internetowej i pobierz aplikację aplikację mobilną mBanku. Korzystaj ze zniżek, celów oszczędnościowych i zyskuj polecając konto znajomym!
Unikalna cecha konta
Bezwarunkowo darmowe konto bankowe z dostępem do bezpłatnych bankomatów, dzięki któremu zyskasz sporo korzyści bez dodatkowych opłat.
ikona linku
Otwórz eKonto Możliwości

Zobacz aktywne promocje kont dla studentów

cloud-checkheartstarsmartphonetabletthumbs-upcrosscheckmark-circle