CitiBank-BP Motokarta – zyskaj 720 zł przez 3 lata

zyskaj 720 zł - promocja CitiBank
Zyskaj 720 zł przez 3 lata. Każdego miesiąca masz szansę uzyskać 20 zł zwrotu za płatności kartą CitiBank-BP Motokarta.

Najważniejsze informacje - w skrócie:

nagroda w promocji - ikona

Do zyskania:

720 zł
okres karencji - ikona

Okres karencji:

Od 1.01.2018
czas na wysłanie wniosku - ikona

Termin:

31.08.2020
warunki promocji - ikona

Warunki:

Załóż kartę i w każdym miesiącu dokonuj transakcji kartą łącznej wartości co najmniej 500 zł, w tym min. 250 zł na stacjach BP.
dodatkowe informacje - ikona

Pozostałe informacje:

Jeśli spełnisz warunki, w każdym cyklu rozliczeniowym otrzymasz zwrot wysokości 20 zł – nawet przez 36 kolejnych cykli rozliczeniowych.
zyskaj 720 zł - promocja CitiBank
Karta Kredytowa CitiBank-BP Motokarta - zyskaj 720 zł.

Zyskaj 720 zł przez 3 lata

W nowej promocji karty kredytowej banku Citi Handlowy możesz zyskać do 720 zł w ciągu trzech lat. Podstawowym warunkiem tej promocji jest aktywne korzystanie z karty: jeżeli w ciągu miesiąca dokonasz płatności kartą na kwotę min. 500 zł, z czego przynajmniej 250 zł na stacjach BP – wtedy otrzymasz zwrot wydatków wartości 20 zł. 

Ta promocja ciekawą, innowacyjną konstrukcje i na pewno zainteresuje kierowców, którzy aktywnie korzystają (lub będą korzystać) z karty kredytowej. 

Warunki uczestnictwa w promocji CitiBanku

Ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku – osób, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały dowolnej karty kredytowej CitiBanku. Z promocji wykluczone są też osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA. 

Oferta kierowana jest do osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które są konsumentami w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, co znaczy że dokonują z przedsiębiorcą transakcji niezwiązanej bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową.

Warunki aktywności w promocji CitiBanku

Krok pierwszy to wysłanie wniosku za pośrednictwem strony promocji w okresie obowiązywania promocji czyli do 31 sierpnia 2020 roku. Na stronie internetowej promocji należy wypełnić podstawowe informacje w formularzu. Następnie czekamy na telefon ze strony banku – po tym jak zostawisz wniosek, zadzwoni do Ciebie przedstawiciel banku i wspólnie uzupełnicie wniosek. Ostatnim krokiem jak chodzi o formalne sprawy jest podpisanie z bankiem umowy o kartę kredytową Citibank.

Kiedy formalności masz już za sobą i otrzymasz kartę, teraz jest czas na spełnienie warunków aktywności w tej promocji, dzięki którym możesz zyskać do 720 zł – premia jest rozłożona na 3 lata, a do zyskania jest po 20 zł w każdym miesiącu.

Aby w miesiącu uzyskać 20 zł zwrotu, w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zwarciu umowy o kartę, dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą, które będą spełniać te warunki: 

  • ich łączna wartość będzie wynosiła 500 zł, w tym transakcję na kwotę co najmniej 250 zł muszą być dokonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce,
  • nie będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych CitiBanku (czym jest transakcja „szczególna” – o tym za chwilę),
  • nie będą transakcjami zwróconymi.

O ile pierwszy i trzeci punkt są dosyć jasne i nie budzą wątpliwości, to punkt drugi nie jest już tak oczywisty. Spójrzmy więc do regulaminu kart kredytowych CitiBanku. Paragraf pierwszy, punkt 75 tego regulaminu w ten sposób definiuje transakcję szczególną:

75) Transakcja szczególna – Transakcja podlegająca spłacie, oprocentowaniu oraz naliczeniu opłat lub prowizji na zasadach wskazanych w Regulaminie oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Transakcji gotówkowych, tj.:
– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Takie transakcje są wyłączone z oferty promocyjnej karty CitiBanku.

Przyznanie nagród

Jeśli spełnisz warunki udziału w promocji, wtedy otrzymasz nagrodę w promocji, która zostanie przyznana w takim trybie:

  1. Jeśli na etapie wnioskowania o kartę przedstawisz dokument dochodowy, wtedy w każdym miesiącu rozliczeniowym – nawet przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zwarciu umowy – możesz zyskać nagrodę wysokości 20 zł. Łącznie – nawet 720 zł.
  2. Jeżeli na etapie wnioskowania o konto nie przedstawisz dokumentu dochodowego, wtedy wartość możliwej do uzyskania nagrody jest nieznacznie niższa i wynosi do 600 zł. Maksymalna premia miesięczna nadal wynosi 20 zł, jednak ilość okresów rozliczeniowych, kiedy taką premię otrzymasz jest skrócona z 36 do 30.

Kiedy otrzymasz nagrodę, możesz zlecić jej przekazanie w bankowości internetowej CitiBank online 3 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełnisz warunek aktywności. Bank zaksięguje wtedy środki wysokości 20 zł.

Ciekawa promocja od Citi Handlowy - podsumowanie

Bank CitiHandlowy przyzwyczaił już nas do ciekawych ofert promocyjnych, jednak ta oferta jest szczególna. W tym przypadku nie zyskamy jednorazowej premii, a możemy liczyć to, że będziemy taką premię zyskiwać miesiąc po miesiącu – przez 3 lata. Łącznie możemy otrzymać 720 zł – 20 zł każdego miesiąca. Warunek jest łatwy do spełnienia, jednak wymaga regularnego tankowania na stacjach sieci BP w Polsce. To promocja, obok której kierowcy nie mogą przejść obojętnie. 🙂

karta Citi Simplicity
Citi Simplicity

0 zł

opłaty ikona

Opłata
za kartę

8% min. 10 zł

bankomat ikona

Bankomaty (prowizja)

10 %

karta kredytowa oprocentowanie

Oprocentowanie
karty

56 dni

karta kredytowa okres bezodsetkowy

Okres
bezodsetkowy

karta Citi Simplicity
Citi Simplicity
opłaty ikona

Opłata roczna

0 zł

bankomat ikona

Bankomaty (prowizja)

8% min. 10 zł

karta kredytowa oprocentowanie

Oprocentowanie karty

0 zł

karta kredytowa okres bezodsetkowy

Okres bezodsetkowy

56 dni

Udostępnij to znajomym!
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Przewiń do góry