4% na Koncie Oszczędnościowym – promocja Nest Banku

Poniżej znajdziesz opis promocji. Może być dla Ciebie przydatny, jeżeli otworzyłeś już konto i chcesz sprawdzić warunki. 

W innym przypadku przejdź teraz do aktualnych promocji bankowych.

Nest Konto promocja
Darmowe konto bankowe + 4% oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Kolejna promocja darmowego konta Nest Banku. Tym razem klienci, którzy zdecydują się wybrać Nest Konto, mogą uzyskać oprocentowanie wysokości 4% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

W połączeniu “Lokatą Witaj”, łącznie można ulokować nawet 30 000 zł z atrakcyjnym – jak na dzisiejsze warunki – oprocentowaniem.

Dla kogo promocja Nest Banku?

Promocja jest kierowana do nowych klientów banku - czyli osób, które w ciągu 24 miesięcy przed wysłaniem wniosku nie posiadały konta w Nest Banku.

Jakie jeszcze warunki należy spełnić?
 • Pełna zdolność do czynności prawnych, polski dowód / paszport i miejsce zamieszkania na terytorium RP – to podstawowe wymagania stawiane przez bank. 

Warunki, dzięki którym zyskasz promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 4%) opisujemy w kolejnej sekcji.

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania?

1. Wyślij wniosek o otwarcie konta bankowego z kontem oszczędnościowym. 

Na zrealizowanie tego kroku masz czas do 31 sierpnia 2019, chyba że pula 500 wniosków promocyjnych wyczerpie się wcześniej.

2. Do 13 września 2019 jest czas na zawarcie umowy.

Najpóźniej do 13 września 2019 należy zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie rachunku ror oraz konta oszczędnościowego, na podstawie złożonego wniosku.

3. Spełnij warunek aktywności na koncie:

 • W każdym miesiącu kalendarzowym w okresie trwania promocji zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 1 000 zł na rachunek ror otwarty w promocji.

  Okres trwania promocji to czas od dnia otwarcia konta oszczędnościowego w promocji, do końca miesiąca kalendarzowego, w którym otwarto konto oraz następne 6 pełnych miesięcy kalendarzowych

 • W każdym miesiącu, w którym nastąpił wpływ wynagrodzenia, wykonaj co najmniej jedną operację bezgotówkową kartą, na łączną kwotę minimum 500 zł.

Jeśli spełnisz powyższe warunki, możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania – 4% w skali roku – dla kwot do 20 000 zł, przez cały okres promocji.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji Nest Banku?

 • Promocja może zakończyć się wcześniej (tj. przed 31 sierpnia) jeśli zostanie wykorzystana pula 500 promocyjnych wniosków.

  We wcześniejszych promocjach Nest Banku całkiem często zdarzało się, że pula promocyjnych wniosków wyczerpywała się wcześniej, dlatego nie warto czekać do ostatnich dni promocji.

 • Możesz dodatkowo skorzystać z promocyjnego oprocentowania – także 4% w skali roku do kwoty 10 000 zł – na Lokacie Witaj. Promocja Nest Banku to naprawdę korzystna oferta dla oszczędzających.

 • Nest Konto to bezwarunkowo darmowe konto bankowe – nie musisz spełniać żadnych warunków, żeby uniknąć opłat za kartę, bankomaty czy prowadzenie konta.

Nest Konto - informacje o rachunku

Nest Konto to darmowe konto bankowe, stąd promocje Nest Banku często kończą się przed czasem.

Zobacz najważniejsze opłaty:

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 0 zł – karta płatnicza
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów w kraju
 • 0 zł – zlecenie stałe
 • 0 – 5 zł – polecenie zapłaty

0 zł za zdefiniowanie i realizację polecenia zapłaty. 5 zł za modyfikacje lub odwołanie polecenie zapłaty.

Chcesz wiedzieć więcej o rachunku Nest Banku?

Sprawdź naszą recenzję Nest Konta

Informacje zamieszczone w opisie promocji są aktualne na dzień publikacji wpisu. Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz produktu, którego dotyczy promocja mogą ulec zmianom, szczególnie po zakończeniu promocji (znajduje się ona wtedy w archiwum na stronie). Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat, które są dostępne na stronie banku.

Ta promocja Ci nie odpowiada?

Sprawdź inne oferty promocyjne, które dla Ciebie opisaliśmy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o