Zyskaj 150 zł Kontem Jakże Osobistym

Poniżej znajdziesz opis promocji. Może być dla Ciebie przydatny, jeżeli otworzyłeś już konto i chcesz sprawdzić warunki. 

W innym przypadku przejdź teraz do aktualnych promocji bankowych.

zyskaj 150 zł
Możesz zyskać 150 zł w nowej edycji akcji promocyjnej MoneyMania.

W 18 edycji MoneyManii, możesz zyskać 150 zł gotówce z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku.

Warunki akcji promocyjnej są bardzo łatwe do spełnienia, a Konto Jakże Osobiste, którego dotyczy promocja, to innowacyjny rachunek, korzystając z którego sam lub sama wybierzesz interesujące Cię korzyści.

Krótko o warunkach promocji

Jakie są najważniejsze warunki promocji?

Założenie konta za pośrednictwem strony promocji do 10 czerwca. Do 10 września wykonanie trzech płatności bezgotówkowych i zapewnienie wpływów w kwocie minimum 1000 złotych i uzupełnienie numeru rachunku bankowego w aplikacji MoneyMania.

Skrótowo – tyle wystarczy, aby zyskać 150 zł premii.

Regulamin precyzuje znacznie dokładniej warunki promocji, dlatego przed wysłaniem wniosku dobrze będzie zapoznać się z dokładniejszym opisem promocji, który znajdziesz poniżej.

Kto może wziąć udział w promocji? Jakie są ograniczenia?

Promocja kierowana jest dla nowych klientów Banku, czyli osób które w okresie jednego roku przed datą złożenia wniosku nie posiadały konta w ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub karty Kibica Alior Banku.

Pozostałe warunki:
 • akceptacja postanowień regulaminu,
 • należy mieć ukończone 18 lat, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadać polski dowód osobisty,
 • uczestnikami nie mogą być pracownicy Banku lub Organizatora, ani klienci Banku którzy posiadają konto wspólne z pracownikami Banku lub Organizatora.
Z uczestnictwa promocji nie zwalnia posiadanie konta w Kantorze Walutowym Alior Banku ani konta w T-Mobile Usługi Bankowe (zostało to zaznaczone w regulaminie, ponieważ usługę bankowości T-Mobile dostarcza Alior Bank).

Jak zdobyć premię 150 zł? Ważne daty.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczą 3 transakcje bezgotówkowe i zapewnienie wpływów w kwocie 1000 zł. Pamiętaj jednak o terminach. Poniżej zobaczysz, co należy zrobić krok o kroku, aby zyskać premię.

Aby zyskać premię wysokości 150 zł należy:

 1. Do 10 czerwca 2019 złożyć wniosek za pośrednictwem strony MoneyMania.
  Jeżeli nie masz konta w MoneyManii, najpierw zarejestruj się w aplikacji, następnie zaloguj się na swoje konto i tam kliknij “Wypełnij wniosek”. Wysyłając wniosek należy zamówić kartę do konta.

   

 2. Do 10 lipca 2019 należy zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie racunku ROR (Umowa o Konto) razem z Umową o kartę płatniczą (Umowa o Kartę).
 3. Po wykonaniu tych kroków, do 10 września 2019  masz czas na spełnienie warunków promocji czyli:
  a) uzyskanie wpływów na konto na kwotę co najmniej 1000 zł,
  b) wykonanie 3 płatności bezgotówkowych – mogą to być płatności kartą debetową wydaną do konta lub BLIK-iem w sklepach stacjonarnych lub przez internet,
  c) uzupełnienie numeru konta w aplikacji MoneyMania, za pośrednictwem której wysłałeś lub wysłałaś wniosek o konto.

  Do transakcji bezgotówkowych (warunek opisany w punkcie 3b) nie będą brane po uwagę transakcje wycofane oraz transakcje z MCC (Merchat Category Code): 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 – są to np. kasyna, zakłady bukmacherskie, przekazy pieniężne. Transakcji w ramach promocji najlepiej dokonać w “zwykłym” sklepie, jak Żabka czy przykładowo odzieżowy sklep internetowy.

 

Wypłata premii.

Premię wysokości 150 zł otrzymasz na Twoje konto do 10 października 2019. (Pamiętaj o tym, aby w aplikacji MoneyMania uzupełnić numer konta otwartego w ramach promocji.)

Konto Jakże Osobiste - cechy rachunku

Konto Jakże Osobiste, to innowacyjny rachunek bankowy. Otwierając to konto możesz wybrać dodatkowe korzyści z puli dziewięciu usług dodatkowych. Dwie korzyści możesz wybrać za darmo, bez dodatkowych opłat, za kolejną korzyść zapłacisz 3,5 zł/miesiąc. Możesz wybierać spośród takich rozwiązań jak przykładowo: 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów, 1% zwrot za płatności telefonem (do 20 zł miesięcznie), pakiet assistance czy oprocentowanie 3% na koncie oszczędnościowym. 

Opłaty, jakie wiążą sie z kontem Alior Banku to:

 • 0 – 10 zł – prowadzenie konta
  0 zł za prowadzenie konta, jeśli na konto w miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1500 zł z konta w innym banku.

 • 0 – 5 zł – karta płatnicza
  0 zł przy transakcjach bezgotówkowych wartości 300 zł w miesiącu.

 • 0 – 2,5 zł – wypłaty z bankomatów w kraju
  Bankomaty Alior Banku – bezwarunkowo darmowe. W pakiecie korzyści można wybrać usługę bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów, bez dodatkowych opłat.

 • 0 zł – polecenie zapłaty

 • 0 zł – zlecenie stałe

Dokumenty do pobrania ze strony banku:

Wyciąg z Tabeli opłat i prowizji

Aktualny na dzień publikacji wpisu.

Regulamin akcji promocyjnej jest dostępny na stronie MoneyMania.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o