140 zł w promocji “eKonto z premią” w mBanku

Poniżej znajdziesz opis promocji. Może być dla Ciebie przydatny, jeżeli otworzyłeś już konto i chcesz sprawdzić warunki. 

W innym przypadku przejdź teraz do aktualnych promocji bankowych.

zyskaj do 140 zł
Zyskaj do 140 zł w promocji mBanku - sprawdź warunki

W V edycji promocji mBanku “eKonto z Premią” możesz zyskać do 140 zł.

Nagroda podzielona jest na dwie części: 100 złotych za zapewnienie wpływów na konto oraz dokonanie 5 transakcji kartą oraz 40 zł za spełnienie tych samych warunków w kolejnym miesiącu. Sprawdź opis tej promocji, żeby poznać szczegółowe warunki przyznania premii.

Najważniejsze warunki promocji

Wniosek o otwarcie konta w promocji możesz wysłać do 9 sierpnia 2019. W ciągu 7 dni od otwarcia konta, należy zasilić je jednorazowo kwotą min. 1000 zł oraz do końca kolejnego miesiąca następującego po otwarciu konta, należy dokonać 5-ciu transakcji bezgotówkowych. Za spełnienie tych warunków przysługuje pierwsza nagroda 100 zł. Dodatkowe 40 zł otrzymasz, jeśli ponownie spełnisz opisane warunki, w kolejnym miesiącu. Otwórz konto teraz na stronie banku.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć nowi klienci banku, którzy złożą wniosek o otwarcie eKonta osobistego razem z kartą debetową, zaakceptują wymagane regulaminem oświadczenia oraz zawrą indywidualną umowę o prowadzenie rachunków bankowych dla osób fizycznych.

W rozumieniu regulaminu promocji, nowym Klientem jest osoba, która od 1 stycznia 2017 nie była i nadal nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych: 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak zdobyć premię 140 zł?

Premia 140 zł podzielona jest na dwie części - 1) nagroda 100 zł oraz 2) nagroda 40 zł. Sprawdź co należy zrobić krok po kroku, aby otrzymać premię.

 1. Do 9 sierpnia 2019 wyślij wniosek na promocyjnej stronie banku.
 2. Żeby zyskać pierwszą nagrodę 100 zł:
  a) W ciągu 7 dni od otwarcia konta promocyjnego zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie nie niższej niż 1000 zł. 
  Nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem.
  b) Dokonaj 5-ciu transakcji bezgotówkowych kartą promocyjną wydaną do konta (także płatności telefonem np. przez Google Pay) lub BLIK.
  Na spełnienie warunku płatności bezgotówkowych, masz trochę więcej czasu, bo do końca miesiąca następującego po miesiącu kiedy otworzysz konto. Jeśli konto będzie otwarte w czerwcu, wtedy czas na dokonanie tych transakcji masz do końca lipca. Jeśli jest taka możliwość warto jednak dokonać tych transakcji w tym samym miesiącu – wtedy wcześniej otrzymasz premię. 🙂 Transakcje mogą być zrealizowane na dowolną kwotę. I jeszcze jedno – aby transakcje zostały poprawnie zaliczone – nie mogą być anulowane.
 3. Żeby zyskać drugą nagrodę 40 zł ponownie spełnij warunki opisane powyżej, w kolejnym miesiącu. Znowu zasil konto kwotą 1000 zł i wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę.

Wypłata premii

Pierwszą premię 100 zł otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu, kiedy spełnisz warunki.
I podobnie - drugą premię 40 zł otrzymasz także w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po miesiącu kiedy spełnisz warunki.

eKonto z premią - opinia o promocji

Warunki promocji w ofercie “eKonto z premią” są względnie łatwe do spełnienia. Wystarczy dwukrotnie zapewnić wpływ na kwotę minimum 1000 zł i dwukrotnie dokonać 5-ciu transakcji bezgotówkowych kartą.

Dodatkowo biorąc udział w promocji możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym “Moje Cele” wysokości 2,5% dla kwoty do 20 000 zł, do dnia 31 grudnia 2019 roku.

Najważniejsze opłaty związane z eKontem to:

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 0-4 zł – karta płatnicza 
  0 zł jeśli w miesiącu dokonano i zaksięgowano minimum 5 transakcji bezgotówkowych.
 • 0 zł / 1,3 zł / 7 zł – za bankomaty
  0 zł za bankomaty Banku, sieci Euronet, Planet Cash oraz Santander Bank Polska jeśli wypłacono 100 zł lub więcej.
 • 2 zł – polecenie zapłaty
 • 0 zł – zlecenie stałe

Dokumenty do pobrania związane z promocją

Taryfa Prowizji i opłat mBanku

Obowiązuje od 09.04.2019 r. Ważna na czas publikacji artykułu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o