Browse By

Ranking kont osobistych – wrzesień 2017

Każdy chce mieć najlepsze konto, które nie tylko jest darmowe, ale również oferuje dodatkowe, ciekawe dla klienta bonusy. Dlatego właśnie powstał ranking kont osobistych aktualny na wrzesień 2017 roku, który dokładnie pokazuje 10 najlepszych, dostępnych na rynku kont bankowych.

Poniżej prezentujemy TOP 10 kont osobistych:
1. Konto osobiste w Nest Banku – jest ono całkowicie darmowe i dodatkowo oferuje klientom możliwość założenia konta oszczędnościowego o oprocentowaniu 2,25% w skali roku aż do kwoty 50.000 złotych. Klienci mogą również założyć 3-miesięczną Lokatę Witaj na 4% w skali roku do kwoty 10.000 zł. Konto jest całkowicie darmowe, a dodatkowe opcje oszczędzania powodują, że jest ono naszym numerem jeden w tym rankingu.
2. Ekonto w mBanku – jest to bardzo tanie w utrzymaniu konto osobiste, które jest bardzo proste i wygodne w użyciu i prowadzeniu. Dodatkowo karta do konta jest bezwarunkowo darmowa przez okres 2 lat. Mbank oferuje wspaniałe możliwości otrzymania premii w wysokości 650 zł za zakupy kartą w promocji Lepiej z eKontem – II edycja.
3. Konto Direct w ING Banku Śląskim – doskonałe konto internetowe, które może być całkowicie darmowe w prowadzeniu pod warunkiem, że w ciągu miesiąca wykonamy transakcje kartą za kwotę minimum 300 zł.
4. Konto optymalne w BGŻ BNP Paribas
5. Konto Inteligo Osobiste w PKO BP
6. Wymarzone konto osobiste w Reiffeisen Banku
7. Konto 360 w Millenium Banku
8. PKO konto za zero w banku PKO BP
9. Konto jakie chcę w BZ WBK
10. Konto internetowe w Alior Banku

Paweł

Witaj, bardzo Ci dziękuję za przeczytanie mojego wpisu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny 🙂

Latest posts by Paweł (see all)

Zostaw komentarz

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *