Browse By

Ranking kont osobistych – listopad 2017

Ranking kont osobistych na listopad 2017 przedstawia się następująco:

1. Nest Bank – Nest Konto

Konto bezwarunkowo darmowe. Koszty prowadzenia, zleceń stałych, używania karty, płatności internetowych oraz przelewów za 0 zł. Oprocentowanie równe 2,8%.

2. ING Bank Śląski – Konto Direct

Nowoczesna propozycja dla internatów. Za darmo prowadzenie konta, karta, przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów. 100 zł za otwarcie konta.

3. Idea Bank – Konto Idealne

Darmowe prowadzenie konta, przelewy krajowe i użytkowanie karty debetowej. Dostep do bezpłatnych wypłat we wszystkich polskich bankomatach.

4. mBank – eKONTO.

Wiele interesujących promocji, m.in. kupony zakupowe za wykonanie transakcji i zwrot 4% wartości zakupów przez 5 miesięcy. Dużo darmowych usług i gwarancja niezmienności opłat do 2020 r.

5. Eurobank – konto Active

Dużo zwrotów za wykonywanie płatności, m.in. do 720 zł za zakupy kartą debetową. Dodatkową zaletą są bezpłatne wypłaty i darmowa karta.

6. BNP Paribas – Konto Optymalne

Konto bezwarunkowo darmowe. 0 zł za prowadzenie, kartę debetową i przelewy internetowe, a także korzystanie z bankomatów banku.

7. Alior Bank – Konto Internetowe

Darmowe prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów, przelewy i wydanie karty. Bezpłatne korzystanie z karty za regularną płatność min.100 zł miesięcznie.

8. Bank Zachodni WBK – Konto jakie chcę

Dla osób od 13 roku życia konto darmowe. Brak opłat za przelewy krajowe i możliwość korzystania z pakietów bezpłatnych wypłat z krajowych i zagranicznych bankomatów.

9. Millennium Bank Konto 360°

Zwycięzca wielu rankingów. Prowadzenie konta, karta, wypłaty z bankomatów oraz przelewy krajowe są darmowe.

10. Deutsche Bank – konto dbNET

Polecane beneficjentom programu 500+. Darmowe konto, wypłaty, karta i przelewy krajowe. Dodatkowo nawet 500zł premii rocznej na każde dziecko.

Paweł

Witaj, bardzo Ci dziękuję za przeczytanie mojego wpisu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny 🙂

Latest posts by Paweł (see all)

Zostaw komentarz

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *