Browse By

Ranking kont młodzieżowych osobistych – styczeń 2018

W tym miesiącu chciałbym ponownie przedstawić ranking kont młodzieżowych, które uznane zostały za najlepsze i są najpopularniejszymi kontami młodzieżowymi.

Jakie wady i zalety mają poszczególne konta bankowe?

Na pierwszym miejscu znalazło się eKonto m w banku mBank. Największą zaletą tego konta zdecydowanie jest fakt, iż konto zwolnione jest ze wszelkich opłat aż do 20 roku życia. Wadą natomiast z całą pewnością jest to, że wypłacanie pieniędzy z zagranicznych bankomatów obciążone jest prawie sześcioprocentową prowizją.

Wśród plusów konta Haiz od banku Alior Bank, z całą pewnością wskazać trzeba prostą i zrozumiałą w obsłudze aplikację bankową, przeznaczoną specjalnie dla dzieci i młodzieży. Minusem może być jednak fakt, iż aby założyć dziecku konto w Alior Banku, także jego rodzic musi posiadać aktywne konto w tym banku.

Eurobank może się poszczycić tym, iż zwraca dzieciom i młodzieży 5% z pieniędzy wydanych na sport, rozrywkę i rekreację. Niestety natomiast trzeba uiścić opłatę za prowadzenie rachunku oraz za kartę.

W przypadku Toyota Bank plusem będzie to, iż konto młodzieżowe mogą założyć osoby do 24 roku życia. Wśród wad można wskazać fakt, iż czwarta i kolejne wypłaty gotówki obciążone są opłatą.

W PKO Bank Polska bezpłatnie założymy kartę oraz wypłacimy gotówkę zarówno w oddziale, jak i w bankomacie. Wypłacając jednak pieniądze za granicą, liczyć się musimy z opłatami za przewalutowanie.

W przypadku BOŚ Bank możemy założyć aż 9 kont H2O dla dziecka, ale niestety także musimy liczyć się z opłatą za przewalutowanie.

Paweł

Witaj, bardzo Ci dziękuję za przeczytanie mojego wpisu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny 🙂

Latest posts by Paweł (see all)

Zostaw komentarz

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *